Зв'яжіться з нами

НАТО

ПОЛТОРАК: У НАТО НАПОЛЯГАЮТЬ НА ПРИСКОРЕНОМУ ВСТУПІ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ

Опубліковано

від

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що у НАТО наполягають на необхідності прискореного вступу України до Північноатлантичного альянсу та необхідності досягнення Збройними силами України стандартів НАТО та отримання нової зброї.

Як інформує Defense Express, з посиланням на УНІАН, про це Полторак повідомив в ефірі одного з телеканалів, коментуючи заяву президента Петра Порошенка про отримання Плану дій щодо членства у НАТО.

Зназначимо, що Петро Порошенко під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», заявив, що до 2024 року Україна подасть заявку на вступ до ЄС і отримає План дій щодо членства в НАТО.

Своєю чергою Степан Полторак наголосив, що Україні потрібно не лише вступити до НАТО.

«Нам треба навчитися воювати, нам треба досягнути стандартів, нам треба нову зброю, нові методики, нову систему, яка буде відповідати нашим інтересам», – додав він.

«Спочатку за нами спостерігали, потім нам допомагали, а на останньому засіданні, в якому я брав участь, практично всі учасники Альянсу наполягали на необхідності прискорення вступу України в Альянс – це є відповідь на всі закиди про те, що нас там ніхто не чекає, і ми нікому не потрібні», – заявив Полторак.

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють