Зв'яжіться з нами

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності поширюється на використання даного веб-сайту.

Обробка даних

Військовий навігатор дотримується права на недоторканності приватного життя відвідувачів сайту та визнає важливість захисту своїх особистих даних. Користувачам не потрібно передавати Military Navigator свої персональні дані для використання даним сайтом.

У той же час при відвідуванні даного веб-сайту інтернет-браузер кожного відвідувача передає на сервер Military Navigator певні відомості, включаючи дату та час відвідування, назву запитуваного файл, веб-сторінку, з якої приходить користувач, стан («Транзакція завершена»), використовуваний веб-браузер і операційна система, IP-адреса пристрою і розмір передаваних даних. Дані інформації зберігаються в журналах зв’язку протягом обмеженого часу для забезпечення безпеки та належної роботи веб-сайту, а також для збирання статистичної інформації.

Даний веб-сайт не використовує файли cookie або інші технології стеження.

Повідомлення користувачів

Якщо Ви надішлете Military Navigator повідомлення по електронній пошті або іншому каналу зв’язку, Military Navigator може зберегти це повідомлення для обробки Вашого запиту. Більша частина повідомлень електронної пошти видаляється після відповіді на них. В разі виникнення у Military Navigator юридичної обов’язки розкрити інформацію, отриману від користувачів, в рамках судового або адміністративного процесу, Military Navigator прийме всі необхідні заходи для видалення особистих даних з інформації при наявності такої можливості.