Зв'яжіться з нами

Збройні сили України

Показали, на що здатна українська десантура під прикриттям Мі-24

Опубліковано

від

Українські десантно-штурмові бригади провели навчання в гурскій місцевості “Козацька воля – 2018”.

Хід проведення тренувань контролювали начальник Генштабу, головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко та командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський. Про це повідомляється на сторінці ДШВ.

“Під прикриттям ударних вертольотів Мі-24, на галявинах, прямо посеред складної місцевості Карпатських гір на кількох вертольотах десантно-штурмові загони здійснили висадку посадочним способом (по штурмовому та за допомогою спеціального обладнання). Після цього штурмові загони вийшли до вказаного району, взявши під контроль панівні висоти та рубежі. Згодом, для підсилення десанту підійшла бронегрупа з артилерією,” – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі навчально-бойові завдання проходили одночасно в кількох районах Західної України. Відпрацювали бойові навички підрозділи армійської авіації Сухопутних військ.

“Десантно-штурмові війська завжди перебувають в повній бойовій готовності, і готові виконувати завдання в будь-який час та місцевості”, – відзначив командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

gazeta.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють