Зв'яжіться з нами

Новини України

ПІВДЕНМАШ ВПЕРШЕ У СВОЇЙ ІСТОРІЇ ВИГОТОВИВ ТРЕТІЙ СТУПЕНЬ РАКЕТИ-НОСІЯ СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ БЕЗ ЗАЛУЧАННЯ ІНШИХ ПІДПРИЄМСТВ

Опубліковано

від

На початку травня було виготовлено та відправлено на вогневі випробування 7000-й виріб  третій ступень ракети-носія середнього класу «Циклон-4».

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу підприємства.

«Вперше в історії Південмашу усі вузли та агрегати такої складової ракети-носія було виготовлено власними силами без залучання інших підприємств. До складу третього ступеня входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування», – наголошується в повідомленні.

190520 Ciklon4 01

Це здобуток двох підприємств  виготовлення вузлів та складання виконали на Південному машинобудівному заводі за конструкторською документацією КБ «Південне».

Вогневі випробування планується здійснити у липні-серпні поточного року. Після проведення випробувань та відпрацювання усіх вузлів, буде виготовлено зразок третього ступеня для перших льотних випробувань. Надалі буде досліджено можливість установки 7000-го виробу на ракету-носій «Циклон-4М» у якості другого ступеня та інші нові ракети-носії середнього класу.

Варто додати, за кілька днів до цього успішно відбулися планові вібраційно-функціональні випробування головного обтічника ракети-носія «Циклон-4» на яких були присутні й представники канадської компанії Maritime Launch Services Ltd.. Надалі буде виготовлено примірник головного обтічника для проведення перших льотних випробувань.

190520 Ciklon4 2

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють