Зв'яжіться з нами

Новини США

Під час “Dawn Blitz 2017” США провело запуски HIMARS з корабля USS Anchorage

Опубліковано

від

Під час цьогорічних навчань ВМС США та корпусу морської піхоти США “Dawn Blitz-2017” було проведено успішні запуски з тактичного ракетного комплексу HIMARS з універсального десантного корабля USS Anchorage (LPD 23)

Як повідомляє прес-служба ВМС США 22 жовтня було проведено успішні стрільби по цілям на відстані у 70 км з тактичного ракетного комплексу HIMARS – американської ракетної артилерійської системи підвищеної мобільності, яка змонтована на колісному шасі.

Система призначена для стрільби керованими і некерованими ракетами. Максимальна дальність враження цілей – 300 км

Окрім США цей ракетно-тактичний комплекс також знаходиться на озброєнні Туреччини, ОАЕ, Бахрейну, Фінляндії, Греції, Південної Кореї та Тайваню.

Універсальний десантний корабель USS Anchorage (LPD 23)

Універсальний десантний корабель USS Anchorage (LPD 23) призначений для транспортування військ та комбінованої висадки повітряним(за допомогою вертольотів чи конвертопланів) та водним(за допомогою катерів на повітряній подушці) морських піхотинців.

Короткі технічні характеристики корабля:

Довжина: 208 метри

Ширина: 32 метри

Осадка: 9 метрів

Максимальна швидкість: 22 вузли

Екіпаж: 411 осіб та 33 офіцера

Кількість осіб здатних розмістити корабель: 625 бійців та 66 оофіцерів

Розміщення техніки на універсальному десантному кораблі USS Anchorage (LPD 23)

Військові навчання “Dawn Blitz” – це щорічні військові маневри, організовані Військово-морськими силами США та Корпусом морської піхоти США для відпрацювання десантної операції з висадки морської піхоти на узбережжя. В останні роки до цих навчань почали долучатись країни союзники США.

mil.in.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють