Зв'яжіться з нами

Медіа

Перші снайпери піхоти в Україні провели видовищні навчання: з’явилось відео

Опубліковано

від

Українські марксмени, або снайпери піхоти – такої посади ще донедавна не було у вітчизняній армії. Підготовлені військові мають влучати у ціль з відстані 600 метрів і працюватимуть на передовій українського фронту.

Стрільби на Десні – незвичайні. Тут сьогодні останній день тренувань перших в українській армії марксменів – піхотних снайперів. Такі є у провідних арміях світу.

“Модернізація самого прикладу. Він може збільшуватись та зменшуватись, робиш під себе його. Так само коліматор. Набагато зручніше цілитись. Сюди можна встановити приціл, але якщо у тебе є коліматор, в принципі, приціл не потрібен”, – розповів марксмен Михайло.

У 169-му навчальному центрі випустили 42 марксменів, які незабаром повернуться до рідних бригад. Тренування тривало місяць. Інновації у навчальній програмі відбулись не лише для стрільців. Новий підхід для тренування навіть екіпажів старенької “БМП-1”.

Нова програма передбачає заміну військовослужбовців у позаштатних ситуаціях, де механік-водій може виступати у ролі навідника-оператора. Це застосування досвіду дій в зоні АТО,
– зазначив заступник командира батальйону ЗСУ Олександр Калюта.

До полігону і справжньої техніки тепер допускають не одразу. Спершу солдати проходять курси на симуляторах із системою віртуальної реальності.

У навчанні та розробці програм беруть постійну учать бійці АТО. Приїздять з передових частин ділитись досвідом і вчитись, щоби потім на фронті ефективніше давати відсіч окупантам.

https://24tv.ua/ukrayina_tag111924tv.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють