Зв'яжіться з нами

Новини Азії

Остался один фундамент: Появились спутниковые снимки уничтоженных в Сирии объектов

Опубліковано

від

Американское издание The Washington Post опубликовало спутниковые снимки Digital Globe на которых видны последствия удара союзников по объектам в Сирии.

Как рассказали в Пентагоне ракеты коалиции попали в запланированные три цели. Первой целью был Центр исследований и разработок в Барзасе, за пределами Дамаска. По предварительной оценке — туда выпустили 76 ракет.

Центр исследований и разработок в Барзасе до и после ракетного удара:Фото разрушений Центра исследований опубликовало и государственное агентство SANA. ГосСМИ Сирии утверждает, что данный объект использовался Организацией по запрещению химического оружия, как центр для сбора образцов и работы. Также в Сирии заявили, что данный Центр разрабатывал лекарства от рака

.

Вторая и третья цели были расположены неподалеку от города Хомс, а именно химический комплекс Химса Синшар. Как сообщили американские военные он был «уничтожен полностью».

Химический комплекс Химса Синшар до и после ракетного удара: «Мы развернули 105 единиц оружия, которые будут оказывать влияние на развитие и использование химического оружия сирийцами», — сказал генерал-лейтенант морской пехоты Кеннет Ф. Маккензи, руководитель Объединенного штаба.

По его словам эти объекты являются «основными составляющими инфраструктуры химической войны режима».

inforesist.org

Реклама
Коментарі

Новини Азії

Ізраїль пригрозив вдарити по російських С-300 у Сирії

Опубліковано

від

Від

Ізраїль може вдарити по російських системах протиповітряної оборони С-300 у Сирії, якщо вони будуть використані проти Ізраїлю.

Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман, повідомляє Haaretz.

“Для нас важливо, щоб збройні оборонні системи (С-300 – ред.), які росіяни постачають до Сирії, не використовувалися проти нас. Якщо вони будуть задіяні проти нас, ми діятимемо проти них”, – сказав він.

Як зазначається, Ліберман заявив про це після опублікування у російській газеті “Комерсант” інформації про те, що РФ незабаром надасть режиму Башара Асада системи протиповітряної оборони С-300.

ukrinform

Продовжити читання

Новини Азії

Японія та Канада домовилися про взаємне використання військового майна

Опубліковано

від

Від

Канада уклала із Японією угоду, яка дозволить збройним силам двох країн взаємно використовувати військове майно.

Про це повідомив міністр оборони Канади Харджит Саджан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Підписання цієї угоди свідчить про рішучий намір зміцнити співпрацю між Збройними силами Канади та Силами самооборони Японії, підвищивши їх сумісність. Угода демонструє нашу зацікавленість як парнерів-однодумців у співпраці заради досягнення спільних цілей у азійсько-тихоокеанському регіоні та поза ним», – сказав Саджан.

У міністерстві закордонних справ Канади пояснили, що Угода про придбання і перехресне використання дозволить Збройним силам обох країн «обмінюватися продуктами та послугами, такими, як: їжа, вода, пальне, ремонтні послуги, запасні частини та складові, транспорт, одяг, комунікаційні й медичні послуги, – використовувати тренувальні та складські приміщення, а також морські та авіаційні порти». «Угода також посилить співпрацю між двома державами у разі необхідності подолання наслідків гуманітарних криз та природних катаклізмів, проведення миротворчих дій, і дозволить збільшити загальну співпрацю між партнерами», – зауважили у МЗС.

Додамо, що подібні угоди Канада вже має із Австралією, Південною Кореєю, США та кількома іншими союзниками по НАТО.

ukrinform

Продовжити читання

Новини Азії

Китайський безпілотний батискаф здійснив перше занурення (фото)

Опубліковано

від

Від

Перше занурення китайського безпілотного батискафа «Цяньлун-3» успішно завершено

Безпілотний батискаф китайської розробки «Цяньлун-3» 20 квітня успішно здійснив своє перше занурення.

Занурення почалося в 4:46 і закінчилося о 15:53. Максимальна глибина склала 3955 м, пройдена відстань – 24,8 км. Всі тестові завдання були успішно виконані.

 

Батискаф — глибоководна сталева камера, сферичної або сферично-циліндричної форми, з апаратурою для спостережень, досліджень на великій морській глибині і механізмами для самостійного пересування під водою (на відміну від батисфери, яку опускають на тросі). Застосовується, зокрема, для глибоководних досліджень та підводних робіт.

Винахідник першого батискафа — Огюст Пікар.

 

glavcom.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють