Зв'яжіться з нами

Військово-морські сили

Нові артилерійські бронекатери отримають імена «Вишгород» та «Нікополь»

Опубліковано

від

Два нових бронекатера проекту 58155 типу «Гюрза-М», які прибули в суботу на Західну військово-морську базу в Одесі, за традицією отримають імена малих міст – районних центрів України.

Про це повідомляє «Думская» із посиланням на джерела у Міністерстві оборони України.

Так, малий броньований артилерійський катер (МБАК) із бортовим номером U176 буде називатися «Вишгородом» на честь стародавнього міста в Київській області, а U179 – «Нікополем» (районний центр в Дніпропетровській області).

ukrmilitary

Реклама
Коментарі

Військово-морські сили

З майбутніми офіцерами морської піхоти проводяться практичні заняття з морської десантної підготовки (фоторепортаж)

Опубліковано

від

Від

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України тривають заняття з морської десантної підготовки з майбутніми офіцерами морської піхоти — курсантами Військової академії (м.Одеса). Заняття за ініціативи Командування ВМС ЗС України і за погодженням з вищим військовим навчальним закладом проводяться на середньому десантному кораблі «Юрій Олефіренко» як під час стоянки корабля в базі, так і на виході в морі.

— Мета занять — навчити майбутніх командирів підрозділів морської піхоти практичним діям у морському десанті, продовжити так би мовити закладення в них лідерських якостей, а саме вміння вести за собою, боротися та перемагати, всебічно сприяти тому, щоб вони вже відчували себе частиною Військово-Морських Сил, — зазначив викладач однієї із кафедр Військової академії (м.Одеса) капітан Микита Вітек.

Як додав офіцер, військовий виш і Військово-Морські Сили заняття з курсантами у такому форматі проводять вперше. За його інформацією, протягом визначеного періоду курсанти вивчають організацію служби на кораблі, обов’язки морського десанту при завантаженні та на переході морем, практично відпрацьовують завантаження (вивантаження) бойової техніки, особового складу, вантажів. Крім того, за словами викладача, майбутні офіцери морської піхоти тренуються діяти у складі доглядових команд, боротися спільно з екіпажем за живучість корабля, а також з повітряним противником силами та засобами особового складу десанту.

Командир середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко» капітан 3 рангу Юрій Вицький наголосив на непересічному значенні занять з морської десантної підготовки безпосередньо на кораблі із залученням бронетехніки в плані підготовки майбутніх офіцерів морської піхоти.

— Як командира десантного корабля, мене дуже задовольняє та обставина, що такі заняття з майбутніми офіцерами морської піхоти проводяться безпосередньо на десантному кораблі. Це дасть можливість вивчити його будову, отримати необхідні знання та практичні навички, з тим, щоб у подальшому навчати відповідним чином підлеглий особовий склад. Це позитивно позначиться на якості взаємодії командного складу корабля з офіцерами морської піхоти, на швидкості пошуку «спільної мови» між екіпажем і морським десантом, — сказав капітан 3 рангу Юрій Вицький.

Як додав офіцер, під час виходу в море згідно з поставленим завданням будуть відпрацьовані практичні дії курсантів, а саме — в питаннях організації оборони і охорони, взаємодії з особовим складом під час боротьби за живучість корабля. Крім того, як планується, майбутні офіцери проведуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснять метання ручних гранат тощо.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України

 

mil.gov.ua

Продовжити читання

Військово-морські сили

Програма Телерадіостудії Міноборони України «Бриз» «Флот за тиждень»

Опубліковано

від

Від

mil.gov.ua

Продовжити читання

Військово-морські сили

Програма ТРС МОУ «Бриз» «ФЛОТ ЗА ТИЖДЕНЬ»

Опубліковано

від

Від

Продовжити читання

Зараз обговорюють