Зв'яжіться з нами

Військово-морські сили

Нові артилерійські бронекатери отримають імена «Вишгород» та «Нікополь»

Опубліковано

від

Два нових бронекатера проекту 58155 типу «Гюрза-М», які прибули в суботу на Західну військово-морську базу в Одесі, за традицією отримають імена малих міст – районних центрів України.

Про це повідомляє «Думская» із посиланням на джерела у Міністерстві оборони України.

Так, малий броньований артилерійський катер (МБАК) із бортовим номером U176 буде називатися «Вишгородом» на честь стародавнього міста в Київській області, а U179 – «Нікополем» (районний центр в Дніпропетровській області).

ukrmilitary

Реклама
Коментарі

Військово-морські сили

Львівщина передала ВМС України реанімаційний вертоліт Ка-226. Фото дня

Опубліковано

від

Від

Реанімаційний гелікоптер Ка-226, який 5 років пролежав на Львівському авіаційному заводі, відправили 8 червня до військової частини А1688 ВМС України в Миколаїв. Цей вертоліт буде використовуватися при евакуації поранених та під час розшуково-рятувальних робіт. Екіпаж вертольоту скаладатиметься з двох льотчиків, а також двох медиків, які зможуть реанімувати одразу двох поранених ще на борту. Вперше підняти у повітря вертоліт планують у День військово-морських сил, 1 липня, уже в Миколаєві.

zaxid.net

Продовжити читання

Військово-морські сили

Програма «Флот за тиждень»

Опубліковано

від

Від

mil.gov.ua

Продовжити читання

Військово-морські сили

Катер ВМС України «Аккерман» покинув акваторію Миколаївського суднобудівного заводу

Опубліковано

від

Від

Ранком, 21 травня, акваторію Миколаївського суднобудівного заводу залишив малий броньований артилерійський катер ВМС ЗС України P174 «Аккерман».

Про це повідомило миколаївське комунальне підприємство «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг», яке забезпечило розведення мостів для проходження катеру.

Нагадаємо, що катер прибув на завод 20 квітня для проходження поточного докового ремонту.

Планувалося виконати роботи з очищення та фарбування зовнішньої обшивки корпусу, поточного ремонту гвинто-кермувального комплексу, перевірки гвинтів методом кольорової дефектоскопії, центрування, ремонт кермового комплексу та донно-бортової апаратури.

Крім того, як можна побачити на фото, «Аккерман» також змінив бортовий номер відповідно до нової класифікації корабельного складу Військово-Морських Сил ЗС України.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

всі фото © КП «ЕЛУ автодоріг»

 

ukrmilitary

Продовжити читання

Зараз обговорюють