Зв'яжіться з нами

Озброєння США

Нова система націлювання перетворює артилерію на “гігантську снайперську гвинтівку”

Опубліковано

від

Американська армія планує зробити свою артилерію «снайперською». Портал businessinsider.com повідомив про те, що збройні сили США приступили до фінального етапу тестування системи JETS (Joint Effects Targeting System).

JETS являє собою нову систему цілевказівки для артилерії. Компактний пристрій розміром з армійський бінокль і масою менше 2,5 кг здатний визначати всі необхідні дані цілі і в режимі реального часу передавати їх артилеристам. Разом з триногою і додатковими акумуляторами комплект важить менше 10 кг – це в кілька разів менше, ніж система цілевказівки, використовувана в американській армії зараз.

«Це абсолютно нова передова технологія, яка є зрушенням парадигми того, як польова артилерія може бути використана на полі битви. JETS може перетворити гаубицю або самохідну артилерійську гармату в гігантську снайперську гвинтівку », – розповів підполковник Майкл Френк, керівник підрозділу Soldier Precision Targeting Devices.

Американська армія замовила системи JETS у вересні 2016 року, а протягом минулого року вони пройшли ряд випробувань, в тому числі на міцність (при десантуванні). Всі випробування виявилися успішними, і зараз збройні сили США приступили до фінального тестування системи. Якщо воно пройде успішно, то вже в середині поточного року американські артилеристи почнуть отримувати JETS на озброєння.

Система JETS. businessinsider.com

businessinsider.com

Реклама
Коментарі

Новини США

Китайські хакери викрали дані про нові ультразвукові ракети США

Опубліковано

від

Від

Хакери, які працювали на уряд Китаю, зламали комп’ютерну мережу підрядника військово-морських сил (ВМС) США і викрали секретні дані.

Про повідомляє The Washington Post з посиланням на джерела.

За даними видання, вкрадена інформація стосувалася американських розробок в області ультразвукових протикорабельних ракет, які повинні з’явитися на підводних човнах США після 2020 року.

Зазначається, що хакерські атаки були зафіксовані в січні і лютому нинішнього року. В даний момент проводиться розслідування за фактом злому.

Повідомляється, що викрадені дані обсягом понад 614 Гбайт зберігалися у підрядника ВМС США на незахищеному сервері.

24tv.ua

Продовжити читання

Новини США

Американський флот отримає нову протикорабельну ракету

Опубліковано

від

Від

Початкова вартість контракту складає 14 мільйонів доларів, проте ця сума може вирости до 848 млн

Військово-морські сили США підписали контракт з компанією Raytheon на поставку протикорабельних ракет NSM, які будуть встановлені на кораблях програми Littoral Combat Ship.

Про це повідомляє портал Defense News.

Відзначається, що початкова вартість контракту складає 14 мільйонів доларів, проте ця сума може вирости до 848 мільйонів доларів за весь період дії угоди. В ході конкурсу ракета NSM перевершила такі аналоги, як AGM-158C LRASM від Lockheed Martin і RGM-84 «Гарпун» від Boeing.

В рамках програми у США розроблено два проекти бойових прибережних кораблів. Перший проект, представлений Lockheed Martin, являє собою швидкохідний монокорпусний корабель. Корабель іншого проекту, розроблений General Dynamics, є трімараном.

Передбачається, що в рамках програми буде випущено 55-60 кораблів, які замінять фрегати «Олівер Хазард Перрі» і морські тральщики «Авенджер». Кораблі обох проектів можуть досягати швидкості 45 вузлів і проходити без дозаправки відстані понад 3500 морських миль.

glavcom

Продовжити читання

Новини США

ВМС США приняли на вооружение новый корабль

Опубліковано

від

Від

Новейший боевой корабль прибрежной зоны взят на вооружение ВМС США.

USS Manchester (обозначение LCS-14) — это модульное, реконфигурируемое судно, предназначенное для удовлетворения потребностей флота при проведении наземных боевых действий, противолодочных и противоминных операций в прибрежных регионах.


Используя конструкцию открытой архитектуры, модульное оружие, сенсорные системы и различные пилотируемые и беспилотные летательные аппараты, необходимые для получения, поддержки прибрежного морского превосходства, LCS предоставляет вооруженным силам США доступ к критически важным районам на нескольких театрах боевых действий, передает «Голос Америки».Корабли класса LCS имеют два дизайна – «Свобода» и «Независимость».Их разработкой и строительством занимаются две команды: Lockheed Martin (нечетные номера кораблей) и Austal USA (для кораблей типа LCS-6 и четных номеров суден).

На сегодняшний день построено 29 кораблей LCS: 13 уже находятся в строю, еще 13 находятся на разных этапах строительства и испытаний, а три на начальном этапе создания.

inforesist

Продовжити читання

Зараз обговорюють