Зв'яжіться з нами

Озброєння

НОВА ЛІНІЯ З ВИГОТОВЛЕННЯ БОЄПРИПАСІВ В УКРАЇНІ: ЯКИМИ БУДУТЬ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА ТА ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ ВИКОРИСТАЮТЬ

Опубліковано

від

Поки що планують виготовляти майже 20 тисяч боєприпасів на рік.

Нову лінію з виробництва важких боєприпасів відкрив Президент Петро Порошенко. Вона запрацювала на базі Державної акціонерної холдингової компанії “Артем”.

Українські фахівці використовуватимуть іноземне обладнання. Його закупили за державні кошти. Скільки витратили, у компанії не повідомляють. Кажуть, що це конфіденційна інформація. Однак зізнаються – обладнання не дороге, а навпаки доволі бюджетне.

Наразі планують виготовляти майже 20 тисяч боєприпасів на рік. З часом потужності планують збільшити. Поки що вироблятимуть боєприпаси лише для потреб українського війська. Однак пізніше у компанії планують працювати на замовлення іноземних країн.

“Виробничі потужності на цьому виробництві – 18 тисяч снарядів на рік і передбачено збільшення потужності до 360 тисяч снарядів на рік. Станки закуплені при фінансовій підтримці Мінекономрозвитку це південнокорейського виробництва станки”, – пояснив в.о президента державної акціонерної холдингової компанії “Артем” Антон Карпенко.

“Був настільки низький рівень довіри до України, настільки нерукопожатна була попередня українська влада, що ніхто нам не довіряв і ніхто обладнання не поставляв і крок за кроком, наполегливо із застосуванням багатьох зусиль багато країн нам постачає обладнання на якому працюють працівники оборонної промисловості України”, – заявив Петро Порошенко.

5.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють