Зв'яжіться з нами

НАТО

НАТО збирає 50 тисяч військових на навчання в Норвегії

Опубліковано

від

Багатонаціональні навчання НАТО Trident Juncture, які стартують в Норвегії 25 жовтня, покликані перевірити здібності НАТО планувати і проводити велику операцію колективної оборони, підвищити рівень взаємодії союзників на тактичному рівні і їх здатність протистояти будь-якій загрозі.

Про це Укрінформу повідомили з прес-центру оперативного штабу навчань.

«Trident Juncture демонструє наші надійні можливості, разом ми стримуємо потенційних супротивників. Всі наші 29 країн-членів НАТО будуть брати участь у навчаннях разом з нашими партнерами зі Швеції та Фінляндії, і ми в захваті від цього», – сказав адмірал ВМС США Джеймс Фогго, командувач військово-морськими силами США в Європі і Африці старший воєначальник альянсу, який спостерігає за цими навчаннями.

У маневрах, які триватимуть з 25 жовтня по 7 листопада на території Норвегії, в Балтійському морі і Північній Атлантиці, включаючи Ісландію і повітряний простір Фінляндії і Швеції, беруть участь близько 50 тисяч солдатів, у тому числі понад 14 тис військовослужбовців армії США – ВПС, ВМС і Корпусу морської піхоти, а також близько 150 літаків, вертольоти Apache і 60 кораблів, зокрема, атомний авіаносець ВМС США «Гаррі Трумен».

ukrinform

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють