Зв'яжіться з нами

Військово-морські сили

На Чорноморському суднобудівному заводі триває ремонт навчального катера ВМС U541 «Сміла»

Опубліковано

від

Чорноморський суднобудівний завод проводить доковий ремонт навчального катера Військово-Морських Сил Збройних Сил України U541 «Сміла».

Навчальний катер «Сміла» (УК-68) побудований у 1985 року у польському Гданську на верфі «Вісла» (заводський № 15) за проектом УК-3. При розділі Чорноморського флоту катер УК-68 увійшов до складу ВМС ЗС України, отримав назву «Сміла» та бортовий номер U541.

Під час окупації Криму в 2014 році, катер був захоплений російськими військами. В квітні того ж року повернутий Україні.
У період з 24 вересня по 4 жовтня 2016 року, катер U541 «Сміла» разом з катером U782 «Сокаль» прийняли участь у поході Чорним морем з близько 40 курсантами факультету Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» на борту.

Цим походом було відновлено катерну практику майбутніх офіцерів із заходами до іноземних портів. Цього року, у такому поході прийняли участь навчальні катери ВМС ЗС України – U540 «Чигирин» і U542 «Нова Каховка».

Нагадаємо, що у серпні Чорноморський суднобудівний завод завершив доковий ремонт морського водолазного судна U700 «Нетішин», а ще раніше цього року, артилерійського катера U170 «Скадовськ» Військово-Морських Сил України.

 

ukrmilitary

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють