Зв'яжіться з нами

Новини України

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОЧАЛИСЯ ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ КОНТРБАТАРЕЙНОЇ РЛС 1Л220УК ВІД «НВК ІСКРА»

Опубліковано

від

На чернігівському полігоні спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки активно ведуть роботу з новими українськими розробками для Збройних Сил України.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на журналіста «Військового телебачення України» Олександра Штупуна.

Так, зокрема, на півночі України проводяться державні випробування радіолокаційного комплексу контрбатарейної боротьби 1Л220УК «Зоопарк-3», розробленої «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром». Нова розробка використовує сучасний принцип радіолокації – цифрову антенну решітку, яка має низку значних переваг перед аналоговими фазованими антенними решітками.

190326 Zoopark3 2

Випробування радіолокаційного комплексу контрбатарейної боротьби 1Л220УК на Чернігівщині спеціалістами ДНДІ / Фото: Олександр Штупун

«Цей виріб виготовлено запорізьким підприємством «НВК «Іскра». Він призначений для виявлення вогневих позицій артилерії та ракетних пускових установок противника з передачею їх координат своїм артилерійським підрозділам для подальшого знищення ворога», – розповів один з членів випробувальної комісії Сергій Цілина.

Нагадаємо, цей радар вперше був представлений у минулому році. На початку цього місяця директор «Науково-виробничий комплекс «Іскра» Юрій Пащенко повідомив, що невдовзі новий комплекс почне серійно вироблятися на потреби ЗСУ.

190326 Zoopark3 1

Випробування радіолокаційного комплексу контрбатарейної боротьби 1Л220УК на Чернігівщині спеціалістами ДНДІ / Фото: Олександр Штупун

 

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють