Зв'яжіться з нами

Озброєння

METEOR AEROSPACE РОЗРОБИЛА БЕЗПІЛОТНУ СИСТЕМУ RAMBOW

Опубліковано

від

Компанія Meteor Aerospace представила власну розробку Rambow UGV як частину безпілотних систем для наземного, повітряного та морського використання.

Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Defence Update. Безпілотник Rambow UGV з колісною формулою 6×6 та вагою понад 3,5 тонни призначений для перевезення корисних вантажів вагою понад 1000 тонн по бездоріжжю зі швидкістю до 50 км/год. Кожне з шести коліс має незалежну підвіску для ефективного зчеплення на пересіченій місцевості, що забезпечує стабільність роботи безпілотника. За допомогою ресурсу батареї безпілотник може подолати близько 50 км або ж до 300 км, використовуючи акумулятори з внутрішнім дизельним генератором.

Робот може рухатися автономно за заздалегідь спланованим маршрутом, або ж за допомогою дистанційного управління в більш складних ситуаціях, де необхідний контроль за рухом робота.

У базовій конфігурації робот оснащений обладнанням для знешкодження мін та камерами спостереження, що дозволяє йому додатково перевозити ще 700 кг вантажу. Також на платформі є можливість розташувати ще одного невеликого робота чи БпЛА для перевірки об’єктів та виявлення небезпеки.

Передусім робот призначений для автономного патрулювання територій, а також використання як озброєного розвідника. Цей робот достатньо великий за розмірами, тому також він може використовуватися в ролі бульдозера зі спеціальним обладнанням для видалення перешкод. Meteor Aerospace також пропонує варіант бойового робота, озброєного шістьма ракетами Marlow.

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють