Зв'яжіться з нами

Новини Азії

МДК “Бізон” – 5 років першим випробуванням та 5 корабель у виробництві

Опубліковано

від

Цього місяця виповнюється 5 рік першим випробуванням малого десантного корабля на повітряній подушці (МДКПП) проекту 958 “Бізон” побудованого в рамках україно-китайського контракту укладеного у 2009 році:

Згодом окрім ходових випробувань десантний корабель пройшов випробування технікою – були випробовані можливості завантаження і розвантаження техніки, ходу у різних режимах роботи, виходу на берег, тощо.

Відпрацювання висадки техніки на берег

Українська сторона передала 2 кораблі передбачених контрактом у грудні 2013 року та березні 2014 року. Роком раніше – в квітні 2013 українське підприємство “Зоря-Машпроект” відзвітувалось про успішне завершення виконання своєї частки контракту – будівництва силових установок для чотирьох кораблів на повітряній подушці проекту 958 “Бізон”.

Транспортування МДК проекту 958 “Бізон” до Китаю

Про подальшу долю контракту офіційної інформації немає, але було декілька скандалів з ним, так українська компанія «Укрспецекспорт» заявила про те, що Китай винен їй приблизно 20 млн дол., оскільки контракт спочатку був підписаний з українським спецекспортером. З іншого боку, окупаційна адміністрація на суднобудівному заводі «Море» вважає, що гроші повинні надійти на верф безпосередньо. Окупаційна адміністрація заводу навіть повідомляла, що завершить контракт з КНР самостійно, хоча свою частку воно вже виконало ще коли було під контролем України і вчому їх “частка” незрозуміло.

Китай вже побудував 2 кораблі, що передбачалось виготовити на судноверфі у Гуанчжоу, про готовність одного з кораблів ми вже повідомляли.

В серпні китайський твітер блогер під ніком dafeng cao‏ опублікував світлину зроблену на суднобудівній верві у Гуанчжоу:

5th Zubr class LCAC

З якого можна говорити, про будівництво у Китаї вже 5 МДК за цим проектом. В контракті підписаному у 2009 році обговорювалась можливість будівництва більш ніж 4 десантних кораблів на повітряні подушці, але поки ніякої публічної інформації від української сторони з цього приводу не було.

mil.in.ua

Реклама
Коментарі

Новини Азії

Израиль рассказал, как уничтожил сирийский ядерный реактор

Опубліковано

від

Від

Израиль впервые официально взял на себя ответственность за уничтожение в сентябре 2007 года ядерного реактора в провинции Дейр-эз-Зор на северо-востоке Сирии.

В операции армии обороны в ночь на 6 сентября 2007 года, длившейся четыре часа, участвовали четыре истребителя F-16, которые сбросили на объект 17 тонн бомб, «тем самым устранив атомную угрозу Израилю и всему региону», говорится в заявлении военных.Как отмечает The Jerusalem Post, до настоящего момента сведения об этом были засекречены и израильские СМИ не имели права публиковать информацию, касавшуюся обнаружения реактора и процесса принятия военными решения о его уничтожении.

Вместе с тем, данные фигурировали в западной прессе и мемуарах бывших президента и вице-президента США Джорджа Буша и Дика Чейни.

Строительство ядерного объекта в Сирии было обнаружено израильской разведкой в марте 2007 года при изучении спутниковых снимков территории.

Премьер-министр Израиля Эхуд Ольмерт предлагал США совместно атаковать реактор, но президент Джордж Буш отказался от этого намерения. В итоге совет безопасности Израиля принял решение уничтожить реактор собственными силами.

 

Продовжити читання

Новини Азії

Китай провел испытания первых беспилотных танков

Опубліковано

від

Від

Вооруженные силы Китая провели тестирование беспилотного танка, созданного на платформе танка Type 59. Об этом сообщает китайское онлайн-издание Sohu.

«Это означает, что в НОАК создается трехмерная беспилотная боевая система, включающая беспилотные корабли, дроны и беспилотные боевые машины», — отмечает издание.


Китайские военные уточнили, что в КНР было выпущено достаточное количество танков, подходящих для подобной модернизации, и они до сих пор находятся в хорошем техническом состоянии.

«До того момента, когда беспилотные танки смогут сравниться по боевой мощи с классическими моделями, предстоит решить немало технических проблем», — подчеркнули военные.

Съемки испытаний производились в «Лаборатории беспилотных боевых систем Народно-освободительной армии Китая». Судя по антеннам, управление техникой происходит по цифровому каналу радио связи.

Танк Type 59 является китайской репликой советского танка Т-54А, который в 1950 годы поставлялся в КНР. Выпускался на заводе Баотоу до 1987 года. В зависимости от модификаций танк имел на вооружении 100-мм или 105-мм гладкоствольную пушку. Вес танка 36 тонн, экипаж — четыре человека, скорость — 50 километров в час.

inforesist

Продовжити читання

Новини Азії

Росія збільшує розміщення заборонених крилатих ракет, – командувач ядерних сил США

Опубліковано

від

Від

Командувач ядерних сил США, керівник Стратегічного командування Джон Гайтен заявляє, що Росія збільшила розміщення крилатих ракет, які, як заявляють у Вашингтоні, порушують договір 1987 року про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Як повідомляє “Радіо Свобода”, під час слухань у комітеті Сенату з питань збройних сил республіканець Деб Фішер запитав, чи збільшує Росія виробництво і розміщення крилатих ракет. Гайтен у відповідь сказав: “Так”.

Договір про РСМД вважається знаковою угодою між Сполученими Штатами та Радянським Союзом, яка створила схему перевірки відповідності ядерних арсеналів сторін. Уперше Сполучені Штати офіційно звинуватили Росію в недотриманні домовленостей ще в 2014 році, хоча експерти розвідки заявили, що нова система в Росії була розроблена ще за кілька років до цього.

1 березня президент Росії Володимир Путін у зверненні до Федеральних зборів розповів про новітнє озброєння Росії: стратегічний ракетний комплекс “Сармат”, авіаційний ракетний комплекс “Кинджал”, гіперзвуковий ракетний комплекс із плануючим крилатим блоком і бойову лазерну установку. Президент Росії розповів про малопомітну крилату ракету низького польоту з ядерною бойовою частиною і непередбачуваною траєкторією польоту. Він назвав її невразливою для наявних і майбутніх систем ПРО і ППО. Крім того, Путін звернув увагу на океанську багатоцільову систему з безпілотними підводними апаратами з ядерною енергоустановкою, здатною нести ядерні заряди великої потужності.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков 2 березня заперечив, що Росія порушила будь-які міжнародні пакти з контролю над озброєннями.

24tv.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють