Зв'яжіться з нами

Новини Азії

МДК “Бізон” – 5 років першим випробуванням та 5 корабель у виробництві

Опубліковано

від

Цього місяця виповнюється 5 рік першим випробуванням малого десантного корабля на повітряній подушці (МДКПП) проекту 958 “Бізон” побудованого в рамках україно-китайського контракту укладеного у 2009 році:

Згодом окрім ходових випробувань десантний корабель пройшов випробування технікою – були випробовані можливості завантаження і розвантаження техніки, ходу у різних режимах роботи, виходу на берег, тощо.

Відпрацювання висадки техніки на берег

Українська сторона передала 2 кораблі передбачених контрактом у грудні 2013 року та березні 2014 року. Роком раніше – в квітні 2013 українське підприємство “Зоря-Машпроект” відзвітувалось про успішне завершення виконання своєї частки контракту – будівництва силових установок для чотирьох кораблів на повітряній подушці проекту 958 “Бізон”.

Транспортування МДК проекту 958 “Бізон” до Китаю

Про подальшу долю контракту офіційної інформації немає, але було декілька скандалів з ним, так українська компанія «Укрспецекспорт» заявила про те, що Китай винен їй приблизно 20 млн дол., оскільки контракт спочатку був підписаний з українським спецекспортером. З іншого боку, окупаційна адміністрація на суднобудівному заводі «Море» вважає, що гроші повинні надійти на верф безпосередньо. Окупаційна адміністрація заводу навіть повідомляла, що завершить контракт з КНР самостійно, хоча свою частку воно вже виконало ще коли було під контролем України і вчому їх “частка” незрозуміло.

Китай вже побудував 2 кораблі, що передбачалось виготовити на судноверфі у Гуанчжоу, про готовність одного з кораблів ми вже повідомляли.

В серпні китайський твітер блогер під ніком dafeng cao‏ опублікував світлину зроблену на суднобудівній верві у Гуанчжоу:

5th Zubr class LCAC

З якого можна говорити, про будівництво у Китаї вже 5 МДК за цим проектом. В контракті підписаному у 2009 році обговорювалась можливість будівництва більш ніж 4 десантних кораблів на повітряні подушці, але поки ніякої публічної інформації від української сторони з цього приводу не було.

mil.in.ua

Реклама
Коментарі

Новини Азії

СУ-35 в обмен на пальмовое масло – гениальный менеджмент “сверхдержавы”!

Опубліковано

від

Від

Итак, то во что не верили российские ура-патриоты и то, что казалось запредельным для здравого смысла и логики таки свершилось – Россия продаст Индонезии свои, “не имеющие аналогов в мире”, истребители поколения 4++ Су-35С по бартеру, в обмен на пальмовое масло!

Так, намедни, министр обороны Индонезии Рьямизард Рьячуду подтвердил, что его страна пришла к соглашению с Россией о поставках 11 истребителей Су-35 с опционом на 5 боевых самолётов для последующего формирования эскадрильи из 16 машин. Подписание контракта будет проведено в ноябре этого года в столице Индонезии, Джакарте!

А теперь о деталях. Согласно контракту, Индонезия за 11 самолетов заплатит $1,14 млрд, при этом, $570 млн, будут выплачены в виде продуктов сельского хозяйства растительного характера, в частности – пальмового масла, по производству которого Индонезия занимает первое место в мире.

В общем, дожились, истребители в обмен на еду. И даже не на еду, а на нечто, похожее на еду. Что будет дальше? Танки Т-90 Индии в обмен на бананы, а вертолёты Ка-52 Египту в обмен на верблюдов? Хорошая экспортная репутация нарабатывается “сверхдержавой”, нечего сказать! Представить продажу F-35 в обмен на нечто подобное даже не могу, а потому и вправду – истребитель Су-35 “не имеет аналогов в мире”!

Кстати, Индонезия так же изъявляла желание приобрести подводные лодки проекта 636 «Варшавянка», интересно, что Джакарта предложит взамен? Каучук? Какао-бобы?

zloy_odessit, «Информационное сопротивление-ЮГ»

sprotyv.info

Продовжити читання

Новини Азії

КНДР заявила про неминучість ядерного удару по США

Опубліковано

від

Від

Міністр закордонних справ Північної Кореї Лі Йон Хо заявив із трибуни Генасамблеї ООН, що ракети КНДР обов’язково відвідають територію США. Він повідомив, що керівництво КНДР не змінить свою позицію щодо ядерної зброї через санкції, інформує Reuters.

«Завдяки такій тривалій і важкій боротьбі ми, нарешті, знаходимося всього в декількох кроках від остаточного завершення державної ядерної сили», – заявив міністр.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив під час виступу на Генасамблеї ООН, що в разі необхідності, Північна Корея буде «повністю знищена».

У свою чергу північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив, що президент США Дональд Трамп поводиться як «гангстер», якому доведеться дорого заплатити за погрози знищити КНДР.

У суботу, 23 вересня, стратегічні бомбардувальники США моделі B-1B здійснили політ поблизу кордонів КНДР.

У Пентагоні заявили, що літаки «просунулися на північ від демілітаризованої зони так далеко, ніж будь-коли в XXI столітті».

Керівництво американської армії зазначило, що США готові використовувати повний спектр своїх військових можливостей для захисту від агресії КНДР.

 

zaxid.net

Продовжити читання

Новини Азії

Іран випробував балістичну ракету

Опубліковано

від

Від

Іран провів успішне випробування нової балістичної ракети Khorramshahr.

Про це повідомляє PressTV.

Як зазначається, дальність польоту ракети – 2 тис. км, вона здатна нести кілька боєголовок. Саме цю ракету показали на військовому параді в Тегерані.

Раніше під час виступу з трибуни Генасамблеї ООН президент країни Хасан Роухані заявив, що Іран не має наміру виступати ініціатором порушення ядерної угоди і буде діяти рішуче, якщо договір буде порушений будь-якою іншою стороною.

Нагадаємо, угода щодо ядерної програми Ірану була підписана у Відні 14 липня 2015 року між Іраном, групою ” 5+1 (п’ятьма постійними членами Ради безпеки ООН: США, Росією, Китаєм, Францією, Великою Британією, а також Німеччиною) і ЄС.

ukrinform.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють