Зв'яжіться з нами

Озброєння України

Машина старшого офіцера батареї на гусеничному шасі (1В26-1) зі складу КАУ «Оболонь-А»

Опубліковано

від

Машина 1В26-1 (старшого офіцера батареї на гусеничному шасі) – є рухомим пунктом управління артилерійською батареєю, озброєною артсистемами типу 2С1, 2С3, 2С5, 2С19.

Призначена для використання у перспективному комплексі автоматизованого управління (КАУ) артилерійським дивізіоном (батареєю) у складі автоматизованої системи управління тактичної ланки ракетних військ і артилерії (РВіА).

Розробник: Державне підприємство «Львівський завод «ЛОРТА», Львів

Машина 1В26-1 старшого офіцера батареї (СОБ) входить до складу комплексу автоматизованого управління артдивізіоном «Оболонь-А».

Також може випускатися на колісному шасі – для артилерійських підрозділів причіпної артилерії.

Машина старшого офіцера батареї на гусеничному шасі (1В26-1) була представлена на ХІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2017» у Києві.

Машина старшого офіцера батареї (1В26-1) на гусеничному шасі (МТЛБу) на «Зброя та безпека-2015».

Машина 1В26-1 призначена для автоматизованого виконання основних завдань:

збір даних про батарею і отримання бойових завдань;
підготовка вогневих позицій батареї до ведення вогню, топогеодезична прив’язка вогневої позиції батареї;
підготовка стрільби та управління вогнем батареї, в тому числі:
визначення установок та інших даних для стрільби, доведення їх до АС;
проведення метеорологічної, балістичної підготовки батареї;
управління вогнем батареї, коригування вогню;
підтримання зв’язку з начальником штабу дивізіону (НШД), командиром батареї (КБ), командирами артсистем (АС), а також забезпечення внутрішнього зв’язку;
ведення радіаційної і хімічної розвідки;
водіння колон;
функціональне резервування машини НШД та іншої машини СОБ у разі виходу їх з ладу під час роботи у складу КАУ.

До складу машина 1В26-1 входить виносний комплект ВК-2, який функціональне резервує засоби оброблення, управління та зв’язку машини 1В26-1 у разі виходу їх з ладу, забезпечує окреме управління другим вогневим взводом (за необхідності, у разі повзводного розташування артсистем на вогневих позиціях), створення командного радіонапрямку у разі утворення системи синхронізації.

ukrmilitary

Реклама
Коментарі

Новини України

“Наші гроші”: Фірма дружини Розенблата постачатиме безпілотники Міністерству оборони. Відео

Опубліковано

від

Від

Міністерство оборони України планує закуповувати безпілотники у фірми дружини позафракційного нардепа Борислава Розенблата. Про це йдеться в розслідуванні програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” від 18 червня. Дрони HAWK має виробляти житомирське ТОВ “Українські авіаційні системи”. Співвласник підприємства – Жанна Розенблат. Водночас літальних апаратів досі не бачив жоден з опитаних українських виробників та експертів. Журналісти припустили, що конструкція безпілотників може бути застарілою.

Із червня 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрює Розенблата у хабарництві. Нардеп обвинувачення відкидає.

 

gordonua

Продовжити читання

НАТО

Шведские танкисты отметили опыт ВСУ в боях с бронетехникой РФ

Опубліковано

від

Від

Военнослужащие Швеции, которые на недавнем турнире Tank Challenge уступили только немцам, довольны тем, что на соревнования приехала “сборная Украины”

Шведские танкисты, серебряные призеры недавно завершившегося международного турнира в Германии, отметили у себя в Facebook, насколько ценно выступать на одном полигоне с бойцами украинской армии, которая воюет в Донбассе против оккупантов из РФ.

“Украина с ее Т-84 была очень интересной особенностью турнира. Особенно полезным было знакомство с недавним опытом борьбы украинцев против современных вражеских танков (на востоке Украины)”, – говорится в сообщении пресс-службы танковых войск Швеции.

Шведы также отметили, что важнейшей частью турнира является общение и обмен опытом между военными стран-союзников.

3-8 июня 2018 года в немецком городе Графенвер проходили соревнования по танковому бою Strong Europe Tank Challenge 2018. В этом году лучшими стали немецкие танкисты. На учения приехали экипажи из восьми стран – Украины, США, ФРГ, Австрии, Франции, Британии, Польши и Швеции. ВСУ выступали на Т-84.

news.liga.net

Продовжити читання

Озброєння

Україна відновлює мобільні пункти управління Повітряними Силами

Опубліковано

від

Від

Командування Повітряних сил Збройних Сил України оголосило тендер на поточний ремонт типових елементів заміни автоматизована система управління командного пункту 5С99М “Сенеж-М”, що призначена для автоматизованого управління бойовими діями угрупування зенітно-ракетних військ, радіо-технічних військ та авіації.

5С99М “Сенеж”

Автоматизована система управління командного пункту 5С99М “Сенеж-М” була прийнята на озброєння військ протиповітряної оборони та використовується в наш час для централізованого автоматичного та автоматизованого управління бойовими діями угрупування зенітно-ракетних військ змішаного складу, що включають системи та комплекси різних версій С-300, С-200, С-75 та С-125.

Вигляд командного пункту

Даною системою вирішуються задачі приведення угрупування протиповітряної оборони в бойову готовність, цілерозподілу та цілевказання комплексам та системам ЗРК по аеродинамічним цілям, встановлювачам перешкод, координації бойових дій вогневими засобами; автоматизованим наведенням винищувачів по повітряним цілям, контролю за безпекою польотів наведеним винищувачам та їх супровід на аеродроми базування; комплексного тренування бойових розрахунків.

Місце операторів командного пункту

Основні тактико-технічні характеристики:

Радіус дії, км – до 1600

Кількість одночасно оброблюваних повітряних об’єктів – до 120

Кількість керованих вогневих засобів:

  • ЗРК та ЗРС – до 17 (до 77 пострільних каналів)
  • винищувачів – до 6

Можливість отримання радіолокаційної інформації від всіх видів радіолокаційних засобів та АСУ ППО (автоматизованих систем ППО)

Час розгортання, хв:

  • повного складу – до 120
  • скороченого складу – до 15

mil.in.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють