Зв'яжіться з нами

Новини України

Львівський бронетанковий завод заплатив майже ₴700 тис. за оренду Range Rover свого директора

Опубліковано

від

Директор ДП Львівський бронетанковий завод Роман Тимків, якого 14 липня цього року затримали детективи НАБУ, здавав в оренду очолюваному ним держпідприємству свій автомобіль Range Rover. Про це інформує антикорупційний сайт «Наші гроші Львів».

Посилаючись на відповідь на інформаційний запит, «Наші гроші Львів» повідомляють, що унаслідок аудиту Західний офіс Державної аудиторської служби виявив, що 31 серпня 2015 року т.в.о. директора заводу Олег Ткаченко підписав договір з Романом Тимківим як фізичною особою про надання автотранспортних послуг автомобілем Land Rover. В результаті Тимків отримав від заводу 691,4 тис. грн, з яких 205,2 тис. грн – в якості відшкодування проведених ремонтів.

Водночас, військова прокуратура Західного регіону України повідомила Шевченківський суд, що є й інші аналогічні договори про передачу в оренду очолюваному Тимківим підприємству його транспортних засобів. Зокрема автомобіля Ford Mustang та мотоцикла Can-Am моделі Spyder.

«[Окрім даних про оренду Range Rover] є докази щодо укладення аналогічних договорів про передачу в оренду очолюваному ним підприємству власного автомобіля Ford Mustang та мотоцикла Can-Am моделі Spyder. За наявними даними вказані транспортні засоби знаходяться в його постійному користуванні та використовуються ним у приватних цілях (для подорожей, у тому числі за кордон)», – йдеться в ухвалі суду.

Як йдеться в ухвалі суду, протягом 2015-2017 років Львівський бронетанковий завод заплатив Роману Тимківу ще понад 1,5 млн грн за оренду його автомобіля Ford Mustang та мотоцикла Can-Am моделі Spyder.

Однак у декларації Романа Тимківа вказано, що він користувався цими трьома транспортними засобами, які завод орендував у ТОВ «Нікром Трейд Груп». Цією компанією Роман Тимків у 2016 році співволодів через іншу фірму – «Нікром Груп Лтд». За даними реєстру транспортних засобів МВС, саме ця фірма є власником двох авто та мотоцикла.

Наразі Шевченківський суд надав дозвіл на проведення позапланової ревізії Львівського бронетанкового заводу, під час якої встановлять точну інформацію щодо кількості авто, які передавались у оренду.

Нагадаємо, 14 липня працівники НАБУ затримали директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа та його заступника за підозрою у привласненні 28,5 млн грн. Суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту або заставу у розмірі 2 млн грн. Заставу за Тимківа внесли і він вийшов на свободу.

Додамо, що Львівський бронетанковий завод не єдине підприємство, що орендує авто свого керівника. Зокерма, ЛКП «Львівавтодор» уклало договір оренди автомобіля Кia Mohave зі своїм директором Олегом Березою, якому це авто й належить. За цим договором Береза отримуватиме 6 тис. грн на місяць за використання «Львівавтодором» його автомобіля.

zaxid.net

Реклама
Коментарі

Новини України

Створений волонтерами для ЗСУ глушник вражає результатами

Опубліковано

від

Від

Білоцерківська волонтерська група створила глушник для кулемета Калашникова модернізованого – ПКМ.
Серійний глушник ПБС – пристрій для безшумної стрільби зразка 1956 року — був розроблений лише для зброї сімейства АКМ (автомат калашникова модернізований зразка 1947-го) і працює він лише зі спеціальним набоєм, за словами волонтерів.

“Війна змусила шукати вирішення проблеми “глушіння” пострілу і засвічення вогневої точки кулеметника”, – розповідає координатор волонтерської організації Юрій Москаленко.

На порівняльному відео видно, що звук пострілу гаситься практично повністю. До створення виробу долучився практично весь авторський колектив групи.

“Конструкція глушника наша, але заснована на конусному типі. Їх багато хто робить. Ретельний розрахунок та підбір матеріалів дав необхідний результат”, – пояснює Юрій Москаленко.

За словами білоцерківських волонтерів, їхній глушник довговічний і витримує стрільбу чергами. На сьогодні потреба фронту, за існуючими у волонтерів заявками, – 135 штук. Найближчу партію планують у 30-35 штук.

“У всьому виробничому циклі зайняті два токаря і фрезерувальник, – говорить Москаленко. – Достовірну вартість ми не знаємо досі, бо різна вартість матеріалів. А деякі з них нам дають безкоштовно”.

За його словами, якщо вдасться відремонтувати спеціальний штамп, волонтери зможуть повністю закрити потребу фронту на всі види автоматів і легких кулеметів.

 

gazeta.ua

Продовжити читання

НАТО

“Силы специальных операций Вооруженных Сил Украины будут совместимыми с ССО НАТО”, – Муженко

Опубліковано

від

Від

Силы специальных операций Вооруженных сил Украины будут совместимы с ССО Североатлантического альянса (НАТО).

“Силы специальных операций Вооруженных Сил Украины будут совместимыми с ССО НАТО. С командующим ССО Североатлантического альянса вице-адмиралом Коленом Килрейном договорились активизировать деятельность по дальнейшему развитию отечественных ССО”, – написал он.

censor.net.ua

Продовжити читання

Новини України

У КБ “Південне” визначаться з реакцією на претензії Міноборони РФ через розірвання контракту щодо РС-20 від 2003 року після отримання рішення суду

Опубліковано

від

Від

У Державному підприємстві “Конструкторське бюро “Південне” ім. Янгеля” (КБП, Дніпро) визначаться з реакцією на претензії Міністерства оборони РФ у зв’язку з розірванням контракту від 2003 року на продовження гарантійних термінів експлуатації російських важких ракетних комплексів РС-20 “Воєвода” після офіційного отримання судового рішення російської судової інстанції, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок у КБП.

“Рішення щодо претензій російського військового відомства буде ухвалено після отримання офіційного судового рішення російської судової інстанції. На сьогодні КБП такого рішення не має”, – повідомив співрозмовник агентства.

Він підтвердив, що КБ “Південне” розірвало контракт із російським військовим відомством від 2003 року з огляду на введену рішенням РНБО України та указом президента в серпні 2014 року заборону на військово-технічне співробітництво (ВТС) із РФ через російську агресію та анексією Криму.

Як повідомлялося, Арбітражний суд Москви 15 березня оприлюднив повідомлення про ухвалене 12 березня рішення щодо стягнення з КБ “Південне” на користь Міноборони РФ 1,1 млрд руб (близько $17,3 млн – ІФ) з огляду на розірвання контракту від 2003 року на продовження гарантійних термінів експлуатації стратегічної ракети РС-20В “Воєвода” (за класифікацією НАТО SS-18 “Сатана”).

За даними з відкритих російських джерел, позов Міноборони РФ до українського підприємства було подано в лютому 2017 року, його розгляд відкладався кілька разів. Справу розглядали в закритому судовому засіданні, і її подробиць суд не розголошує.

ДП “КБ “Південне” ім. М.К. Янгеля” – основний науковий центр України, що має передові космічні технології, вагома частина продукції та послуг компанії постачається на експорт, зокрема до країн ЄС та США.

Підприємства ракетно-космічної галузі України забезпечували продовження термінів експлуатації ракетного комплексу 15П118М (МБР РС-20В, за західною класифікацією SS-18 “Satan” – ІФ), розробки ДП КБ “Південне” і виробництва ДП “Південмаш” (обидва Дніпро), що стоїть на озброєнні РВСП РФ, до розриву ВТС із РФ у зв’язку з російською агресією.

ua.interfax.com.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють