Зв'яжіться з нами

Відео

Легкі, дешеві і точні: де створюють українські гвинтівки

Опубліковано

від

Зброяр — приватна українська компанія, що спеціалізується на виробництві високоточних спортивно-мисливських гвинтівок.

Компанія «Зброяр» заснована в 2007 році, як спеціалізоване малосерійне виробництво високоточних спортивно-мисливських гвинтівок. Відомою компанія стала завдяки своїй гвинтівці Z-008.

З появою в асортименті самозарядних карабінів (за схемою Стоунера) Z-15 і Z-10 компанія «Зброяр» зазнала змін. Був збільшений штат співробітників, збільшили ступінь локалізацій вироблених гвинтівок.

Реформування компанії триває і зараз, розширено склад КБ, збільшено виробничі потужності. Кардинально реформована служба контролю якості.

Реклама
Коментарі

Відео

Що являє собою найкращий український танк «Оплот»

Опубліковано

від

Від

Україна позиціонує «Оплот» як кращий вітчизняний танк. Коштує один такий танк 120 мільйонів гривень. У його виробництві задіяно близько 100 українських підприємств. Правда, у збройних силах досі його немає. Замість цього ми експортуємо «Оплот» за кордон. Що являє собою кращий в Україні танк і чи потрібен він армії – в матеріалі Громадського.

Продовжити читання

Відео

Ексклюзивне відео нового українського вертольота “Надія”

Опубліковано

від

Від

vokinburt.livejournal.com

МСБ-2 — український багатоцільовий гелікоптер, створений ПАТ «Мотор Січ» на основі Мі-2.

На вертоліт Мі-2МСБ встановлюють сучасний двигун АІ450М (розроблений ДП «Івченко-Прогрес» і виробляється на ПАТ «Мотор Січ») потужністю 465 к.с., частково встановлена нова авіоніка, що кардинально відрізняє його від Мі-2. Це абсолютно інша машина за всіма характеристиками: шуму, паливної економічності на висоті, вантажопідйомність стала в рази вище. Максимальна швидкість – 250 км на годину.

Продовжити читання

Відео

PROвійсько 12.08.2017

Опубліковано

від

Від

Підступні дії ворога на Маріупольському напрямку, нові стандарти харчування та як проходять курс підготовки бійці 95-ї бригади в черговому випуску програми “ProВійсько”.

Продовжити читання

Зараз обговорюють