Зв'яжіться з нами

Новини США

Квантовий стрибок. Intel створила 17-кубітний надпровідний чіп

Опубліковано

від

Компанія Intel оголосила про поставку тестового 17-кубітного надпровідного чіпа для квантових обчислень.

Нова мікросхема може відправляти і отримувати від 10 до 100 разів більше сигналів, ніж провідні чіпи, йдеться в повідомленні компанії Intel.

Як відзначають розробники, новий чіп відрізняється “унікальним дизайном” для поліпшення продуктивності під час виробництва. Структурні елементи квантового комп’ютера, кубіти, дуже крихкі і можуть працювати тільки при дуже низьких температурах, 20 міллікельвінів. Тому оболонка для них повинна бути особливою для запобігання втрати даних.

Відзначається, що в дизайні нового чіпа була реалізована архітектура, яка дозволяє підвищити надійність, теплову продуктивність і знизити радіочастотні перешкоди між кубітами, а також виробничі процеси, які дозволяють компонувати ланцюги для квантових інтегральних схем, які набагато більше, ніж звичайні кремнієві чіпи.

Intel передала новий чіп своїм партнерам з досліджень в Нідерландах QuTech, які спеціалізуються на квантових обчисленнях.

“Наші квантові дослідження просунулися до такого рівня, що наш партнер QuTech зможе моделювати робочі навантаження на основі квантового алгоритму, при цьому Intel постійно розробляє нові мікросхеми для тестування кубітів на наших передових виробничих об’єктах”, – сказав доктор Майкл Мейберрі з Intel Labs.

Відзначимо, що архітектура квантових комп’ютерів відрізняється від архітектури сучасних ПК. Класичні комп’ютери кодують інформацію за допомогою бітів, в той час як квантові використовують кубіти, які можуть бути нулем, одиницею, або будь-яким іншим значенням між ними. Ця властивість робить квантові комп’ютери більш придатними для роботи з геномом, моделювання складних молекул і так далі.

Раніше було повідомлено, що вчені з Китаю і Австрії зробили перший квантовий відеодзвінок. Дослідникам вдалося зробити перший безпечний квантовий відеодзвінок між Китайською академією наук і Австрійською академією наук.

nv.ua

Реклама
Коментарі

Новини США

Конгресмен закликав ВМФ США продовжити термін служби старіших крейсерів

Опубліковано

від

Від

План може врятувати 11 крейсерів класу Тікондерога, які мають почати списувати у 2020 році

Керівник Підкомітету із питань морської сили Комітету із питань збройних сил Палати представників США Роберт Вітмен виступив із ідеєю запровадження програми продовження терміну служби 11 старіших крейсерів класу Тікондерога. Про це повідомляє ресурс Defense News.

На сьогодні дані кораблі після завершення 35-річного терміну служби передбачається списати. Починаючи із 2020 року по плану мають списувати по 2 крейсери. В той же час 11 новіших крейсерів зараз модернізують для того, щоб продовжити термін їх служби до кінця 2030-х років.

Однак за словами конгресмена Роберта Вітмена замість розмов про виведення крейсерів із складу флоту, треба більше говорити про їх утримання, модернізацію і продовження терміну служби. Це в тому числі, за словами керівника Підкомітету із питань морської сили, допоможе ВМФ США вийти на необхідні 355 кораблів. Саме стільки кораблів за підрахунками 2016 року повинен мати американських флот для успішного виконання всіх можливих завдань.

Із ідею щодо необхідності продовження терміну служби старіших американських крейсерів погоджуються і американські експерти. Оскільки мова йде про клас корабля, який має 122 комірки для ракет різних типів. При цьому, якщо таки буде прийнято рішення про початок програми продовження терміну служби для 11 старіших крейсерів класу Тікондерога, то ВМФ США має бути дуже обачним щодо їх використання.

glavcom.ua

Продовжити читання

Новини США

Зі складу ВМС США виведений десантний корабель USS Ponce

Опубліковано

від

Від

14 жовтня 2017 зі складу ВМС США виведений десантний корабель USS Ponce (LPD-15). Він пробув на службі ВМС США 46 років.
Вигляд USS Ponce (LPD-15)

Корабель прийнятий до Атлантичного флоту США 10 липня 1971 року. Названий на честь невеликого містечка в Пуерто-Ріко. Провів 27 бойових служб в Атлантиці, Середземному морі, Перській та Карибській затоках. Десантний корабель USS Ponce у 1997 році під час участі у “Сі Бриз – 97”, знімок Анатолія Одайника

У 1997 році цей корабель брав участь в першому українсько-американському навчанні “Сі Бриз -97”.

У 2012 році USS Ponce був модернізований для операцій як допоміжне судно П’ятого флоту ВМС США в Перській затоці.

Короткі технічні характеристики при введені до складу ВМС США:

Водотоннажність: 8883 тони(стандартна), 16 590 (повна)

Довжина: 173.7 метри

Ширина: 30.4 метри

Осадка: 6.7 метри

Екіпаж: 29 офіцерів та 487 матросів

Здатен переводити до 900 морських піхотинців

mil.in.ua

Продовжити читання

Новини США

Думаю, что США вскоре примут решение о предоставлении летального оружия Украине, – конгрессмен Херд

Опубліковано

від

Від

США вскоре примут решение о передаче летального оружия Украине.
Как заявил член палаты представителей в Конгрессе США Уилл Херд.

“Администрация Трампа пересмотрела позиции по многим вопросам. Этот вопрос поднимал министр обороны Мэттис, советник по национальной безопасности Макмастер. Думаю, решение о предоставлении летального оружия примут уже скоро”, – заявил Херд.

Он также подчеркнул, что Конгресс предоставил независимые ассигнования только Израилю и Украине, в которых предусмотрено 50 млн долларов на летальное оружие.

“Я считаю, переносные противотанковые ракетные комплексы “Джавелин” нужны здесь для обеспечения обороны Украины от российской агрессии”, – сказал Херд.

“Конечно, мне бы хотелось быть более конкретным. Но посмотрите на внешнюю администрацию Трампа. Она стала более агрессивной. Такие люди как Макмастер и Мэттис дают понять, что Россия – это одна из главных угроз”, – добавил конгрессмен.

https://censor.net.ua/n459376

Продовжити читання

Зараз обговорюють