Зв'яжіться з нами

Новини США

Квантовий стрибок. Intel створила 17-кубітний надпровідний чіп

Опубліковано

від

Компанія Intel оголосила про поставку тестового 17-кубітного надпровідного чіпа для квантових обчислень.

Нова мікросхема може відправляти і отримувати від 10 до 100 разів більше сигналів, ніж провідні чіпи, йдеться в повідомленні компанії Intel.

Як відзначають розробники, новий чіп відрізняється “унікальним дизайном” для поліпшення продуктивності під час виробництва. Структурні елементи квантового комп’ютера, кубіти, дуже крихкі і можуть працювати тільки при дуже низьких температурах, 20 міллікельвінів. Тому оболонка для них повинна бути особливою для запобігання втрати даних.

Відзначається, що в дизайні нового чіпа була реалізована архітектура, яка дозволяє підвищити надійність, теплову продуктивність і знизити радіочастотні перешкоди між кубітами, а також виробничі процеси, які дозволяють компонувати ланцюги для квантових інтегральних схем, які набагато більше, ніж звичайні кремнієві чіпи.

Intel передала новий чіп своїм партнерам з досліджень в Нідерландах QuTech, які спеціалізуються на квантових обчисленнях.

“Наші квантові дослідження просунулися до такого рівня, що наш партнер QuTech зможе моделювати робочі навантаження на основі квантового алгоритму, при цьому Intel постійно розробляє нові мікросхеми для тестування кубітів на наших передових виробничих об’єктах”, – сказав доктор Майкл Мейберрі з Intel Labs.

Відзначимо, що архітектура квантових комп’ютерів відрізняється від архітектури сучасних ПК. Класичні комп’ютери кодують інформацію за допомогою бітів, в той час як квантові використовують кубіти, які можуть бути нулем, одиницею, або будь-яким іншим значенням між ними. Ця властивість робить квантові комп’ютери більш придатними для роботи з геномом, моделювання складних молекул і так далі.

Раніше було повідомлено, що вчені з Китаю і Австрії зробили перший квантовий відеодзвінок. Дослідникам вдалося зробити перший безпечний квантовий відеодзвінок між Китайською академією наук і Австрійською академією наук.

nv.ua

Реклама
Коментарі

Новини США

ВМС США взяли на озброєння новий атомний підводний човен

Опубліковано

від

Від

У суботу, 17 березня, військово-морські сили США взяли на озброєння новий атомний підводний човен USS Colorado класу Virginia.

«Підводний човен Colorado пройде тисячі кілометрів, щоб захистити нашу націю і наші інтереси по всьому світу. Ми не можемо уявити всі місії, які він зробить, і всі місця, які він відвідає, але ми знаємо, що його непомітність, міцність, бойова міць і швидкість забезпечать контроль під водою нашому флоту», – заявив на презентації адмірал Франклін Колдуелл.


Водотоннажність USS Colorado складає 7,8 тис. тонн, довжина – близько 115 м, ширина – більше 10 м. Під водою човен здатен розвивати швидкість до 46 км/год. Підводний човен може виконувати завдання як в прибережній, так і в глибоководній океанській зоні. Екіпаж – 134 особи.

Вартість човна оцінена в 2,6 млрд доларів.

USS Colorado може виконувати кілька місій: протичовнової оборони, протикорабельної оборони, доставки сил спеціальних операцій, ударних бойових дій, нерегулярних бойових дій, розвідки, спостереження і зондування і мінної війни.

zaxid.net

Продовжити читання

Новини США

Армія США уклала контракт з General Atomics на розроблення та удосконалення рейкотронів

Опубліковано

від

Від

1 березня 2018 року General Atomics Electromagnetic Systems (GA-EMS) оголосила, що вони отримали контракт від армії США через Консорціум оборонних військових технологій (DOTC).

Контракт дозволить General Atomics розвинути технології електромагнітної рейкової зброї. Ці дослідження будуть проводитись спільно з Інженерним командуванням досліджень і розробок Армії США (ARDEC).

GA-EMS і ARDEC співпрацюватимуть для розроблення та подальшого розвитку існуючих технологій електромагнітної зброї. Трирічний контракт має на меті розробку прототипів передових систем зброї, а також проведення випробувань та досліджень щодо можливої ​​інтеграції з різними транспортними засобами американської армії – як тими, що знаходяться в експлуатації, так і перспективними.

Ukrainian Military Pages

GA-EMS має великий досвід у розробці електромагнітних рейкових гармат. Вони розробили декілька таких прототипів, з енергією починаючи від 3 мегаджоулів до 32 МДж. Компанія також розробила мобільний 10-МДж рейкотрон.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Відео від General Atomics, яке показує деякі з розробок компанії:

 

ukrmilitary

Продовжити читання

Новини США

У NASA протестували робота, що має полетіти на Марс

Опубліковано

від

Від

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA протестувало нового робота, що має назву InSight (Інтуїція), якого планують відправити на Марс.

Про це повідомляє Naked Science.

Робот подібний до невеликого крану і здатен піднімати і переносити різні об’єкти — саме цим InSight і займатиметься на Марсі.

Це перший апарат, що вивчатиме глибинні шари марсіанського ґрунту, тому замість коліс у нього міцний каркас, що дозволяє йому встояти практично на будь-якій поверхні.

Для проведення випробувань вчені обладнали спеціальну лабораторію, яка імітує марсіанські умови, включаючи ґрунт і світло. Вогні, розставлені по всій лабораторії, калібрують камери робота, щоб ті згодом адаптувалися до сонячного світла, яке потрапляє в атмосферу Марса.

Робоче середовище постійно змінюється, імітуючи підйоми і западини з нахилом 15 градусів. У таких умовах апарат тестує три інструменти: гіперчутливий сейсмометр, екран, який його захищає, та датчик теплового потоку.

hromadske.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють