Зв'яжіться з нами

Новини США

“Курс із нічних операцій”: Американці тренують українських спецпризначенців

Опубліковано

від

“У рамках реалізації спільних з урядом Сполучених Штатів Америки проектів міжнародної технічної допомоги, проводиться навчальний курс зі спеціальних нічних операцій. До участі залучений персонал 10 окремого загону оперативного реагування “ДОЗОР” та підрозділ особливого призначення поліції “КОРД”. Даний курс проводиться спеціалістами Адміністрації боротьби з незаконним обігом наркотиків Департаменту юстиції США”, – повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що спецпризначенці підрозділу “ДОЗОР” отримали 30 монокулярів загальною вартістю близько 150 тисяч доларів. Відтак, проведення цього курсу є логічним продовженням співпраці у підготовці бійців.

“Даний тренінг включає в себе безпосереднє планування операцій в темний час доби (в умовах обмеженої видимості) та, відповідно, практичне виконання завдань. Наразі у Держприкордонслужбі триває повна реорганізація діючих мобільних підрозділів та переорієнтування їх на стандарти кращих зразків підрозділів спеціального призначення США та Європейського Союзу”, – додають у прес-центрі.

Активну позицію стосовно надання допомоги з питань підготовки особового складу та матеріально-технічного забезпечення мобільних підрозділів займають Посольство США в Україні та європейські колеги прикордонників.

Як повідомляв 5.UA, командувач армії США в Європі виступає за створення “військового шенгену”.

www.5.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють