Зв'яжіться з нами

Озброєння

КП СПБ «АРСЕНАЛ» РОЗРОБИВ НОВИЙ МОДУЛЬ ДЛЯ ПЗРК «ДУЕТ»

Опубліковано

від

Фахівці КП СПБ «Арсенал» розробили бойовий модуль «Дует», який адаптований для запуску різних ракет ПЗРК. Цей модуль має стати частиною перспективного вітчизняного мобільного зенітно-ракетного комплексу ближнього радіуса дії.

Про це в інтерв’ю Оборонно-промисловому кур’єру розповів вчений секретар, заступник директора «Казенного підприємства спеціального приладобудування «Арсенал» Олександр Клочко, повідомляє Defense Express.

Бойовий модуль «Дует» призначений для комплектування на різних типах наземних бойових машин (БТР, БМП та ін..) ракетами переносних зенітно-ракетних комплексів «Ігла», «Ігла-1», їхніх модифікацій, а також перспективними зразками, включно з перспективним вітчизняним ПЗРК «Колібрі».

190131 Duet 1

Повнорозмірний макет бойового модуля «Дует» на стенді КП СПБ «Арсенал» на виставці «Зброя та Безпека-2018». Жовтень 2018 року

Такий модуль озброєний двома зенітними керованими ракетами та оснащений модернізованою системою охолодження наведення, що дозволяє, при потребі, випустити практично одразу обидві ракети по одній цілі й суттєво збільшити шанс її ураження.

Розроблений КП СПБ «Арсенал» комплекс здатен виявляти цілі на відстані до 5,5 км, а його час бойової готовності становить 5 секунд.

190131 Duet 2

Такий модуль, з додатковим обладнанням, може бути встановлений на різні види легкої бронетехніки, безпілотні літальні апарати, чи стаціонарні блокпости.

190131 Duet 3

defence-ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють