Зв'яжіться з нами

НАТО

Кораблі НАТО увійшли в Чорне море, Росія розпочала супровід: відео

Опубліковано

від

Два кораблі зі складу 2-ї постійної військово-морської групи НАТО вже увійшли у Чорне море. Вони прибудуть до Одеського морського порту з черговим візитом наступного дня після виборів.

Посольство Канади в Україні повідомило, що представники НАТО під час візиту в Україну проведуть спільні навчання з військовими ВМС.

Фрегат Королівських ВМС Канади “Торонто” і фрегат ВМС Іспанії “Санта Марія” прибудуть до Одеси після патрулювання в Чорному морі разом із іншими кораблями у складі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО протягом декількох діб,
– йдеться у повідомленні.

У соцмережі з’явилося відео групи кораблів НАТО, що проходять протоку Босфор по дорозі в Чорне море. Відеозапис опублікувало турецьке інформаційне агентство Demirören Haber Ajansı в Twitter.


Капітани кораблів під час перебування в Одесі проведуть зустріч з військовими Збройних сил України та будуть працювати з моряками ВМС. Окрім того, на борту кораблів будуть організовувати екскурсії, на які можуть прийти усі охочі.

Кораблі також візьмуть участь у навчанні “PASSEX” спільно з кораблями ВМС України в акваторії Чорного моря з метою підвищення взаємосумісності з суднами Альянсу і держав-партнерів.

У Росії відреагували – кораблі військово-морського флоту Росії розпочали стеження за групою з трьох фрегатів НАТО.

Спостереження за діями військових кораблів НАТО здійснюють кораблями ВМФ Росії “Іван Хурс” і “Василій Биков”,
– зазначили в російському національному центрі управління обороною.

Це вже буде другий захід кораблів НАТО в Одесу. Вранці 25 лютого ракетний есмінець Військово-Морських Сил США USS Donald Cook увійшов в Одеський морський торговий порт. Корабель пробув у місті три дні. Метою заходу корабля в Україну було зміцнення взаємодії с партнерами по НАТО та “проведення операції із забезпечення безпеки на морі і підвищення стабільності у цьому регіоні”.

Що відомо про входження кораблів НАТО у Чорне море Кораблі НАТО за кілька днів увійдуть в Чорне море, – Столтенберг ?Група кораблів НАТО увійдуть в Чорне море для проведення спільних навчань з українськими військовими. Це стане складовою нарощування присутності сил НАТО в регіоні та підтримкою України від союзників. У 2019 році Сили НАТО майже щомісяця заходитимуть до українських портів, – Полторак майже щомісяця постійні угруповання кораблів Альянсу будуть заходити до українських портів. Також особлива увага партнерів буде спрямована на допомогу військовим та повітряним силам України.

24tv.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють