Зв'яжіться з нами

НАТО

Кораблі НАТО увійшли в Чорне море, Росія розпочала супровід: відео

Опубліковано

від

Два кораблі зі складу 2-ї постійної військово-морської групи НАТО вже увійшли у Чорне море. Вони прибудуть до Одеського морського порту з черговим візитом наступного дня після виборів.

Посольство Канади в Україні повідомило, що представники НАТО під час візиту в Україну проведуть спільні навчання з військовими ВМС.

Фрегат Королівських ВМС Канади “Торонто” і фрегат ВМС Іспанії “Санта Марія” прибудуть до Одеси після патрулювання в Чорному морі разом із іншими кораблями у складі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО протягом декількох діб,
– йдеться у повідомленні.

У соцмережі з’явилося відео групи кораблів НАТО, що проходять протоку Босфор по дорозі в Чорне море. Відеозапис опублікувало турецьке інформаційне агентство Demirören Haber Ajansı в Twitter.


Капітани кораблів під час перебування в Одесі проведуть зустріч з військовими Збройних сил України та будуть працювати з моряками ВМС. Окрім того, на борту кораблів будуть організовувати екскурсії, на які можуть прийти усі охочі.

Кораблі також візьмуть участь у навчанні “PASSEX” спільно з кораблями ВМС України в акваторії Чорного моря з метою підвищення взаємосумісності з суднами Альянсу і держав-партнерів.

У Росії відреагували – кораблі військово-морського флоту Росії розпочали стеження за групою з трьох фрегатів НАТО.

Спостереження за діями військових кораблів НАТО здійснюють кораблями ВМФ Росії “Іван Хурс” і “Василій Биков”,
– зазначили в російському національному центрі управління обороною.

Це вже буде другий захід кораблів НАТО в Одесу. Вранці 25 лютого ракетний есмінець Військово-Морських Сил США USS Donald Cook увійшов в Одеський морський торговий порт. Корабель пробув у місті три дні. Метою заходу корабля в Україну було зміцнення взаємодії с партнерами по НАТО та “проведення операції із забезпечення безпеки на морі і підвищення стабільності у цьому регіоні”.

Що відомо про входження кораблів НАТО у Чорне море Кораблі НАТО за кілька днів увійдуть в Чорне море, – Столтенберг ?Група кораблів НАТО увійдуть в Чорне море для проведення спільних навчань з українськими військовими. Це стане складовою нарощування присутності сил НАТО в регіоні та підтримкою України від союзників. У 2019 році Сили НАТО майже щомісяця заходитимуть до українських портів, – Полторак майже щомісяця постійні угруповання кораблів Альянсу будуть заходити до українських портів. Також особлива увага партнерів буде спрямована на допомогу військовим та повітряним силам України.

24tv.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють