Зв'яжіться з нами

Озброєння

Компанія Heckler&Koch представила в Лондоні доопрацьовану версію британської гвинтівки SA80

Опубліковано

від

На виставці «Defence and Security Equipment International», яка проходила в Лондоні, компанія Heckler&Koch представила доопрацьовану версію британської булпап гвинтівки SA80.

Компанія Heckler&Koch вже не вперше допрацьовує саме цю гвинтівку – в середині 2000-х вона представила модель L85A2, в якій було виправлено багато проблем оригіналу.

У новій доопрацьованій версії всі основні компоненти виготовлені з нуля, також було поліпшено ствольну коробку.

У моделі L85A3 вільно вивішений ствол із трохи звуженою ствольною накладкою, як і в інших моделях від Heckler&Koch. У гвинтівки також є дві планки для аксесуарів, що розташовані зверху і знизу ствольної накладки, та вертикальна ручка Grop Pod

Ствольна коробка отримала новий колір Flat Dark Earth, який краще підходить для ведення бойових дій, ніж звичайний чорний колір.

Хоч компанії Heckler&Koch і вдалося виправити багато проблем, які їм залишили британці, у 2016 році був підписаний контракт на суму £2,7 млн. на поставку лише 5 тисяч гвинтівок.

ukrmilitary

Реклама
Коментарі

Новини Азії

США и Израиль провели успешные испытания новой системы ПРО

Опубліковано

від

Від

Агентство по противоракетной обороне США и Израильская ракетная оборонная организация успешно завершили испытание системы вооружения «Эрроу 3» (Arrow 3), предназначенной для защиты от баллистических ракет. Об этом сообщило Министерство обороны США.

Стрельбы проводились на испытательном полигоне в центральном Израиле под руководство Israel Aerospace Industries, известной израильской фирмы по производству вооружений. Также принимало участие в испытаниях Агентство по противоракетной обороне США, как один из разработчиков данной системы.

Система Arrow 3 является важной частью многоуровневой защиты Израиля, в которую также входят «Железный купол», «Праща Давида» и «Arrow 2».

Ранее группа ИС сообщала о том, что Румыния одобрила размещение на своей территории ракетных установок США.

sprotyv.info

Продовжити читання

Озброєння

Румыния одобрила размещение на своей территории ракетных установок США

Опубліковано

від

Від

Румынский Сенат окончательно принял закон о “Поддержке косвенного огневого потенциала” для программы, в рамках которой ожидается вооружение румынских батальонов американскими ракетными установками залпового огня. Об этом сообщили в понедельник СМИ страны.

В рамках программы Румыния попросила США приобрести 54 пусковых установки HIMARS Endowment и вспомогательные средства для оснащения трех боевых батальонов. Законопроект был утвержден решающей палатой парламента Румынии – Сенатом, “за” проголосовало 108 из 136 сенаторов.

По информации Министерства национальной обороны Румынии, программа находится на промежуточной стадии. После одобрения Конгресса США будут проведены технические обсуждения и переговоры для определения окончательной конфигурации приобретения, а также варианты технологических переводов и участие национальной оборонной промышленности в обеспечении необходимого оборудования для производства и обслуживания.

sprotyv.info

Продовжити читання

Новини Азії

Армія Китаю отримала новий винищувач-невидимку

Опубліковано

від

Від

Китайський винищувач-невидимка Цзянь-20 (J-20) надійшов на бойове чергування в підрозділи військово-повітряних сил країни.

Представник ВПС Китаю Шень Цзіньке заявив, що новий китайський винищувач допоможе “підвищити рівень безпеки повітряних кордонів КНР”, повідомляє агентство Сіньхуа.

За його словами, з надходженням винищувачів Цзянь-20 в бойові підрозділи, ВВС домоглися стабільного прогресу в підготовці пілотів.

Як заявив Шень Цзіньке, винищувачі Цзянь-20 грали важливу роль в навчаннях Red Sword – 2017 і “заклали фундамент для зміцнення бойової здатності нового типу ВВС”. Про те, скільки нових винищувачів отримали китайські ВВС, не повідомляється.

“Винищувачі-невидимки будуть зміцнювати комплексну бойову здатність військово-повітряних сил і дозволять ВВС краще захищати суверенітет, безпеку і територіальну цілісність Китаю”, – сказав Шень Цзіньке.

Китайський винищувач четвертого покоління Цзянь-20 вперше піднявся в повітря в 2011 році. Широкій публіці він був продемонстрований на 11-му міжнародному авіакосмічному салоні Airshow China в Чжухаї в листопаді 2016 року.

Дивіться також

Велика частина тактико-технічних характеристик розробки залишається в таємниці. Цзянь-20 має велику кількість схожих і повністю скопійованих елементів від російського МіГ 1.44 і американських винищувачів п’ятого покоління F-22 і F-35. Літак використовує спеціально підібраний планер і вдосконалені матеріали, щоб звести до мінімуму його радіолокаційний підпис, що ускладнює його виявлення звичайними засобами.

 

nv.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють