Зв'яжіться з нами

Озброєння

Командувач ВМС розповів, яку техніку з Криму Росія хоче передати Україні

Опубліковано

від

Командувач наголосив, що до заяви Путіна про техніку варто ставитися з обережністю, щоб не стати «розмінною картою в кремлівській грі»

Українська військова техніка, яка залишилася на території анексованого Криму, не є «мотлохом», як її називають в Російській Федерації. Про це повідомив командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«На період анексії Криму – з восьми бойових кораблів не на ходу був тільки один ВДК «Альшанский». Там потребували ремонту головні двигуни. Те, що кажуть, що був «мотлох» – це не відповідає дійсності», – сказав він.

Воронченко розповів, що в Криму залишилася берегова техніка – два батальйони БМП і стільки ж БТР (були готові до використання, БТР вимагали ремонту на 15-20%). Також там перебували сім дивізіонів артилерії та чотири мінометні батареї (в цілому стані). Авіатехніка, що була в стані експлуатації, зараз знаходиться на території України.

Командувач наголосив, що до заяви Путіна про техніку варто ставитися з обережністю, щоб не стати «розмінною картою в кремлівській грі». Також він додав, що крейсер «Україна», якщо буде доведений до боєготовності, перейде до ВМС. Але в руках РФ залишилися всі комплектуючі, а «його переобладнання – це вже застарілий проект».

Росія начебто навіть готова допомогти транспортувати той металобрухт до Одеси.

Водночас голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав заяву Путіна «принизливою подачкою»..

 

 

glavcom.ua

Реклама
Коментарі

Озброєння

Т-64БВ останньої модифікацій помічені в АТО

Опубліковано

від

Від

У нещодавньому відео від Військового телебачення “Іспити танкістів в АТО”, що присвячений тренуванням наших танкістів у зоні проведення військової операцій на Донбасі:

В одній з танкових бригад Збройних сил України були помічені модернізовані танки Т-64 БВ з тепловізійним прицілом, GPS навігацією та іншими опціями.

Характерною рисою, за якою вдалось ідентифікувати нові бойові машини – наявність зовнішньої антени GPS типу SMART:Зовнішня антена типу SMART на Т-64 БВ танкової бригади

Яка необхідна для функціонування навігаційний пристроїв супутникової навігації. За попередньої інформацією на Т-64 БВ встановлюється прилад СН-4215 виробництва підприємства “Орізон-Навігація”, що входить до складу “Укроборонпром”.

Також на ці танки встановлюється нова радіостанція, з радіусом дії до 70 км, а також тепловійзійні приціли.

Вперше інформація про цю модернізацію та її надходження у війська з’явилась наприкінці квітня 2017 року, тоді вони надійшли до 14 механізованої бригади, яка згодом відправилась до Німеччини для участі у танкових змаганнях країн НАТО “Сильна Європа”.

Як бачимо ці модернізовані Т-64 БВ вже знаходяться на озброєнні інших підрозділів Збройних сил України.

 

mil.in.ua

Продовжити читання

Озброєння

На засіданні РНБО затверджено Державне оборонне замовлення на 2018-2020 роки

Опубліковано

від

Від

Рада національної безпеки і оборони України розглянула та затвердила «Основні показники Державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки».

Представлений на розгляд РНБО України проект основних показників Державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки базується на фінансовому ресурсі, визначеному у Державному бюджеті України на цей рік, та показниках наступних двох років, передбачених Основними напрямами бюджетної політики на 2018-2020 роки.

З 2017 року запрацювала трирічна система Державного оборонного замовлення, що дозволило державним замовникам і виконавцям ДОЗ більш чітко планувати свою роботу та ресурси.

За результатами виконання Державного оборонного замовлення у 2017 році до Збройних Сил України поставлено майже 2,5 тисячі зразків озброєння, військової техніки та спеціальних виробів та понад 27,0 тисяч ракет і боєприпасів.

Пріоритетними напрямами державного оборонного замовлення у 2018 році має стати забезпечення Збройних Сил України сучасною ракетною та бронетанковою технікою; засобами радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони; безпілотними авіаційними комплексами та антиснайперськими системами тощо.

«Наш ОПК вже спроможний забезпечити виконання складних та масштабних програм», – наголосив Секретар РНБО України Олександр Турчинов, повідомивши, що в поточному році заплановано збільшення фінансування Державного оборонного замовлення до рівня 21,3 мільярдів гривень, що на 37% більше, ніж у 2017 році.

ukrmilitary.com

Продовжити читання

Новини України

Порошенко приказал закончить в 2018 году испытания и приступить к строительству ракетного комплекса «Ольха»

Опубліковано

від

Від

Президент Петр Порошенко приказал закончить в 2018 году испытания и приступить к строительству ракетного комплекса «Ольха». Об этом он заявил во время заседания СНБО, сообщает пресс-служба главы государства.

Как отметил президент, этот ракетный комплекс нужен, чтобы резко повысить точность и расстояние нанесения ударов.

Напомним, 22 декабря 2017 года прошло успешное испытание украинского ракетного комплекса «Ольха».

Тогда во время испытаний проверялась высокоточная система наведения, уточнения баллистических характеристик, эффективность нового твердого ракетного топлива и надежность поражения цели боевой частью ракеты.

inforesist

Продовжити читання

Зараз обговорюють