Зв'яжіться з нами

Озброєння

Командувач ВМС розповів, яку техніку з Криму Росія хоче передати Україні

Опубліковано

від

Командувач наголосив, що до заяви Путіна про техніку варто ставитися з обережністю, щоб не стати «розмінною картою в кремлівській грі»

Українська військова техніка, яка залишилася на території анексованого Криму, не є «мотлохом», як її називають в Російській Федерації. Про це повідомив командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«На період анексії Криму – з восьми бойових кораблів не на ходу був тільки один ВДК «Альшанский». Там потребували ремонту головні двигуни. Те, що кажуть, що був «мотлох» – це не відповідає дійсності», – сказав він.

Воронченко розповів, що в Криму залишилася берегова техніка – два батальйони БМП і стільки ж БТР (були готові до використання, БТР вимагали ремонту на 15-20%). Також там перебували сім дивізіонів артилерії та чотири мінометні батареї (в цілому стані). Авіатехніка, що була в стані експлуатації, зараз знаходиться на території України.

Командувач наголосив, що до заяви Путіна про техніку варто ставитися з обережністю, щоб не стати «розмінною картою в кремлівській грі». Також він додав, що крейсер «Україна», якщо буде доведений до боєготовності, перейде до ВМС. Але в руках РФ залишилися всі комплектуючі, а «його переобладнання – це вже застарілий проект».

Росія начебто навіть готова допомогти транспортувати той металобрухт до Одеси.

Водночас голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров назвав заяву Путіна «принизливою подачкою»..

 

 

glavcom.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють