Зв'яжіться з нами

Новини Азії

КНР хоче використовувати штучний інтелект на своїх підводних човнах

Опубліковано

від

Нова система дозволе швидше виявляти супротивників під водою

КНР проводить модернізацію комп’ютерних систем своїх атомних підводних човнів за допомогою штучного інтелекту (artificial intelligence, AI). Про це гонконгське видання The South China Morning Post повідомила особа, яка безпосередньо задіяна в проекті.

Перш за все системи на основі штучного інтелекту мають допомогти зменшити навантаження на командуючих офіцерів, яке значно збільшується в умовах постійної роботи під водою і в обмеженому просторі. В тому числі це стосується необхідності аналізувати сигнали, які збирає сонар і приймати відповідні рішення.

Штучний інтелект на китайських атомних підводних човнах буде аналізувати інформацію, яка отримується системою сенсорів, які створюються КНР в прибережних водах, сенсорів самих субмарин чи даних, які будуть вводити солдати.

Нова система має допомогти командуючому субмарини оцінити ситуацію, в тому числі що стосується солоності води і температури, що впливає на дані під час роботи сонара. Це в кінці кінців має дозволити швидше виявляти супротивників під водою. Також штучний інтелект допомагатиме офіцерам оцінювати ризики і переваги тих чи інших маневрів під водою, а також пропонуватиме свої маневри.

При цьому КНР не має наміру скорочувати кількість персоналу своїх субмарин, не зважаючи на рішення встановити системи із штучним інтелектом. Американські експерти визнають, що такі кроки поставлять під сумнів домінування США під водою.

glavcom.ua

Реклама
Коментарі

Новини Азії

КНДР підірвала єдиний ядерний полігон: на демонтаж впустили журналістів

Опубліковано

від

Від

У Північній Кореї відзвітували про демонтаж полігону для ядерних випробувань, що розташовувався на півночі КНДР.

Як інформує BBC, демонтаж відбувся 24 травня.

Читайте також: КНДР озвучила суму за кожного журналіста, який хоче висвітлити демонтаж ядерного полігону

Тунелі до єдиного ядерного полігону в країні були підірвані. Окрім тунелів, вибухами демонтували наземні пункти спостереження, охоронні споруди і низка технічних об’єктів.

В мережі публікують фото вибухів.

КНДР демонтувала ядерний полігон

Що цікаво, до спостереження за процесом демонтажу були допущені журналісти зі США, Великобританії, Росії, Китаю та Південної Кореї, проте не допустили експертів.


За словами кореспондента Sky News, який був на церемонії закриття полігону, на території полігону було здійснено “величезний вибух”.

“Був величезний вибух, пил посипалася на нас, нас обвіяла теплова хвиля. Було дуже голосно”, – розповів журналіст телеканалу Том Чешир.

Він додав, що журналістам дозволили спостерігати за цим процесом із відстані приблизно у півкілометра.

Дивіться відео демонтажу ядерного полігону КНДР:

До слова, раніше влада КНДР пригрозила скасувати саміт з президентом США Дональдом Трампом, якщо у Вашингтоні продовжать вимагати денуклеаризації Корейського півострова в односторонньому порядку.

24tv.ua

Продовжити читання

Новини Азії

Другий китайський авіаносець розпочав випробування в морі (фото)

Опубліковано

від

Від

Авіаносець був спущений на воду 26 квітня 2017 року

У неділю, 13 травня, другий авіаносець ВМС армії Китаю, покинув причал Даляньської суднобудівної верфі і вийшов в море для проведення випробувань.

Мета майбутніх випробувань полягає в перевірці надійності і стійкості енергосистеми та іншого обладнання авіаносця.

Будівництво другого китайського авіаносця, який був спущений на воду 26 квітня 2017 року, проходить відповідно до графіку. Після завершення налагодження систем, монтажно-добудовних робіт і швартових випробувань новий «плавучий аеродром» вже володіє технічними умовами для виходу для випробувань у морі.

 

glavcom.ua

Продовжити читання

Новини Азії

Появились кадры уничтожения ВВС Израиля российского «Панциря» в Сирии

Опубліковано

від

Від

В Сети появилась запись уничтожения ВВС Израиля ЗРПК «Панцирь С-1» в Сирии, поставленного Россией. Видео опубликовано на телеграмм-канале Directorate 4.

Напомним, в ночь на 10 мая иранские военные, действующие в Сирии, выпустили порядка 20 ракет по позициям Израиля на Голанских высотах. По словам пресс-секретаря армии обороны Израиля, Тель-Авив рассматривает инцидент как «иранскую атаку».

inforesist.org

Продовжити читання

Зараз обговорюють