Зв'яжіться з нами

Новини Азії

Кім Чен Ин висунув умови ядерного роззброєння Північної Кореї, – ЗМІ

Опубліковано

від

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив про можливе ядерне роззброєння своєї держави, якщо США гарантують збереження політичної системи КНДР.

Про це повідомляє японська газета Tokyo Shimbun з посиланням на власні джерела.

Як відомо, під час зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном в Пекіні лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що проблема денуклеаризації на Корейському півострові буде вирішена, якщо Південна Корея і США позитивно сприймуть зусилля з роззброєння і створять атмосферу спокою та стабільності, коли будуть приймати послідовні й узгоджені заходи зі встановлення миру.

Також він додав, що на роззброєнні наполягали колишні лідери Північної Кореї Кім Ір Сен і Кім Чен Ір.

За інформацією видання, Кім Чен Ин буде вимагати гарантій збереження свого режиму і політичної системи в Північній Кореї, а також “повної компенсації” за денуклеаризацію.

Окрім того, лідер Північної Кореї зазначив, що “якщо США відреагують чесним чином, то Пхеньян може підготувати дорожню карту денуклеаризації до або після саміту між лідерами КНДР і США”. За кожен етап роззброєння КНДР розраховує на “винагороди” у вигляді гарантій та скасування санкцій.

Кім Чен Ин також заявив, що ядерна зброя буде непотрібна Північній Кореї, якщо “США припинять свою ворожу політику щодо КНДР”.

24tv.ua

Новини Азії

Ізраїль пригрозив вдарити по російських С-300 у Сирії

Опубліковано

від

Від

Ізраїль може вдарити по російських системах протиповітряної оборони С-300 у Сирії, якщо вони будуть використані проти Ізраїлю.

Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман, повідомляє Haaretz.

“Для нас важливо, щоб збройні оборонні системи (С-300 – ред.), які росіяни постачають до Сирії, не використовувалися проти нас. Якщо вони будуть задіяні проти нас, ми діятимемо проти них”, – сказав він.

Як зазначається, Ліберман заявив про це після опублікування у російській газеті “Комерсант” інформації про те, що РФ незабаром надасть режиму Башара Асада системи протиповітряної оборони С-300.

ukrinform

Продовжити читання

Новини Азії

Японія та Канада домовилися про взаємне використання військового майна

Опубліковано

від

Від

Канада уклала із Японією угоду, яка дозволить збройним силам двох країн взаємно використовувати військове майно.

Про це повідомив міністр оборони Канади Харджит Саджан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Підписання цієї угоди свідчить про рішучий намір зміцнити співпрацю між Збройними силами Канади та Силами самооборони Японії, підвищивши їх сумісність. Угода демонструє нашу зацікавленість як парнерів-однодумців у співпраці заради досягнення спільних цілей у азійсько-тихоокеанському регіоні та поза ним», – сказав Саджан.

У міністерстві закордонних справ Канади пояснили, що Угода про придбання і перехресне використання дозволить Збройним силам обох країн «обмінюватися продуктами та послугами, такими, як: їжа, вода, пальне, ремонтні послуги, запасні частини та складові, транспорт, одяг, комунікаційні й медичні послуги, – використовувати тренувальні та складські приміщення, а також морські та авіаційні порти». «Угода також посилить співпрацю між двома державами у разі необхідності подолання наслідків гуманітарних криз та природних катаклізмів, проведення миротворчих дій, і дозволить збільшити загальну співпрацю між партнерами», – зауважили у МЗС.

Додамо, що подібні угоди Канада вже має із Австралією, Південною Кореєю, США та кількома іншими союзниками по НАТО.

ukrinform

Продовжити читання

Новини Азії

Китайський безпілотний батискаф здійснив перше занурення (фото)

Опубліковано

від

Від

Перше занурення китайського безпілотного батискафа «Цяньлун-3» успішно завершено

Безпілотний батискаф китайської розробки «Цяньлун-3» 20 квітня успішно здійснив своє перше занурення.

Занурення почалося в 4:46 і закінчилося о 15:53. Максимальна глибина склала 3955 м, пройдена відстань – 24,8 км. Всі тестові завдання були успішно виконані.

 

Батискаф — глибоководна сталева камера, сферичної або сферично-циліндричної форми, з апаратурою для спостережень, досліджень на великій морській глибині і механізмами для самостійного пересування під водою (на відміну від батисфери, яку опускають на тросі). Застосовується, зокрема, для глибоководних досліджень та підводних робіт.

Винахідник першого батискафа — Огюст Пікар.

 

glavcom.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють