Зв'яжіться з нами

Новини України

КБ «ПІВДЕННЕ» РОЗРОБЛЯЄ БОЄПРИПАСИ ДЛЯ СИСТЕМ ОЗБРОЄННЯ «ГРАД» ТА «СМЕРЧ»

Опубліковано

від

Конструкторське бюро «Південне», яке займається, переважно, космічними технологіями почало розробляти зразки боєприпасів для систем озброєння, які є в українській армії.

КБ «Південне» (Дніпро) працює над створенням боєприпасів для систем залпового вогню «Град» та «Смерч».

Про це на прес-конференції повідомив гендиректор КБ Олександр Дегтярьов, передав 15 квітня 112.ua.

«Сьогодні замовлення номер один — це виробництво серійних боєприпасів для РСЗВ», — сказав Дегтярьов, уточнивши, що поки розробка зразків боєприпасів ведеться за рахунок КБ «Південне». «Також КБ буде проводити наземне і льотне відпрацювання зразка», — додав перший заступник головного конструктора, генеральний директор з системного проектування Олександр Кушнарьов.

Він уточнив, що серійна збірка ракет, якщо до неї дійде, швидше за все, буде здійснюватися на Павлоградському механічному заводі. «Ми будемо розробляти корпуси двигунів, елементів боєприпасів», — сказав Кушнарьов. За його словами, зокрема, дальність боєприпасу в порівнянні з боєприпасами для «Граду», які виробляються в Росії, буде збільшена вдвічі. Також будуть покращені характеристики точності, керованості, розсіювання осколків.

Системи озброєння «Град» та «Смерч» є на озброєнні як у української, так і російської армії. При цьому боєприпаси до них виробляються в Росії. Ті запаси, які були в Україні, катастрофічно виснажилися, зокрема, внаслідок масштабних інцидентів на складах.
opk.com.ua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють