Зв'яжіться з нами

Новини України

Інститут НАН України фактично створив для Китаю систему управління авіаносцем

Опубліковано

від

Інститут проблем реєстрації інформації (ІПРІ) Національної академії наук України (НАНУ) фактично створив для Китаю систему управління авіаносцем.

Про це інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» повідомив представник НАНУ. За його словами, ІПРІ бере участь і у виконанні державного оборонного замовлення (ДОЗ), зокрема, у частині створення Єдиної автоматизованої системи управління (ЄАСУ), однак обсяги робіт є неспівставними з обсягами іноземного замовлення. Він впевнений, що держава повинна попіклуватися про критичні технології та залучення таких наукових структур для забезпечення безпеки України. «Інакше, — наголосив співбесідник «ОПК», — вітчизняна наука працюватиме на іноземні країни, а ЗСУ залишатимуться без сучасних високотехнологічних систем». Він також зауважив, що потужні наукову школи в Україні поступово зникають, а самий ІПРІ вимушений шукати роботу для понад 200 співробітників інстуитуту.

Як відомо, Україна свого часу реалізувала Китаю авіаносець без озброєння за 28 млн. дол.

Раніше повідомлялося, що ІПРІ займається проблемами систем оптичної реєстрації інформації, цифрових моделюючих систем, оптичних носіїв інформації, проблемно-орієнтованих інформаційно-обчислювальних систем, аналітичних методів інформаційних технологій, спеціалізованих засобів моделювання, моніторингом динамічних об’єктів, технічними засобами цифрових моделюючих систем, обробкою та збереженням інформаційних ресурсів.

opk.com.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють