Зв'яжіться з нами

Озброєння

Горбулін заявив, що Україні недостатньо Javelin і що американські протиракетні комплекси Patriot були б важливішими

Опубліковано

від

Україна має переконати США, що може перетворитися на озброєну, надійно захищену вітрину Заходу. Таку думку висловив голова наглядової ради “Українського інституту досліджень безпеки” Володимир Горбулін.
Україні необхідно нарощувати конструктивну взаємодію зі США та НАТО, зокрема, домагаючись постачань надсучасних озброєнь. Про це 11 червня на пресконференції в Києві заявив глава наглядової ради “Українського інституту досліджень безпеки”, академік Володимир Горбулін, повідомляє “Укрінформ”.

За його словами, переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin, наданих американською стороною, недостатньо.

“Нам [протиракетні комплекси] Patriot були б набагато важливіші для сьогодення. Я думаю, що ми повинні працювати через громадські інституції, у тому числі щоб переконати американських колег у тому, що Київ – це актив, а не пасив, і що він може перетворитися на збройну, надійно захищену вітрину Заходу “, – сказав Горбулін.

Він уважає, що ставку треба робити на отримання критичних технологій, залучення західних компаній до роботи на українському ринку, створення наукомістких спільних підприємств, придбання ліцензій.

“Ми сьогодні дуже туго рухаємося в цьому напрямку”, – констатував академік.

Україна від початку воєнної агресії Росії навесні 2014 року вела переговори зі США про постачання летального зброї. 1 березня 2018 року Державний департамент США ухвалив рішення про постачання в Україну протитанкових комплексів Javelin.
gordonua

Реклама
Коментарі

Зараз обговорюють