Зв'яжіться з нами

Новини України

Генштаб ЗСУ відправляє двох верифікаторів спостерігати за навчаннями Росії у Білорусі

Опубліковано

від

Генеральний штаб Збройних сил України відправляє двох верифікаторів до Білорусі для спостереження за навчаннями «Захід-2017».

Як повідомляє прес-служба Генштабу, українська сторона підтверджує факт запрошення представників України для спостереження за ходом військових навчань «Захід-2017», які мають відбутися на території Республіки Білорусь за участю військ Російської Федерації.

За повідомленням Управління верифікації Генштабу ЗСУ, на запрошення білоруської сторони в період з 16 по 20 вересня за ходом навчань спостерігатимуть двоє українських верифікаторів.

«Відповідно до положень Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки Україна отримала від Республіки Білорусь офіційне запрошення до участі двох представників Збройних сил України у спостереженні за військовою діяльністю під час проведення етапу практичних дій військ (сил) у рамках спільного стратегічного навчання “Захід-2017” на території Республіки Білорусь у період 16 – 20.09.2017», – повідомляють українські верифікатори.

Окрім України, запрошення спостерігати за навчаннями «Захід-2017» отримали Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Швеція та Естонія.

unian.ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють