Зв'яжіться з нами

Новини Європи

Французька компанія Dassault Aviation представила проект винищувача шостого покоління New Generation Fighter

Опубліковано

від

Під час проведення виставки Euronaval 2018, французька компанія Dassault Aviation представила всьому світу макет винищувача шостого покоління New Generation Fighter (NGF). За оцінками фахівців Dassault Aviation, новий літак в рази буде перевищуватиме сучасні американські винищувачі п’ятого покоління F-35 і F-22, бо буде управлятися без безпосереднього залучення пілота.

За наявними даними, основною причиною початку робіт зі створення французького винищувача шостого покоління стала необхідність появи на озброєнні Франції та Європи в цілому, високоефективного бойового літака, здатного протистояти винищувачам п’ятого і попереднього поколінь. Більш того, початок розробок дає можливість згодом позбутися необхідності закуповувати американські літаки, оскільки власного літака 5 покоління у європейських виробників немає.

Як видно на представлених фотографіях, мова йде про безпілотну версію винищувача, однак, за більш ранніми даними, бойовий літак шостого покоління може бути представлений як в безпілотної версії, так і в більш класичному варіанті з пілотом.

181024 6pokolenie 1

NGF не має хвостового оперення і W-образного крила, як сучасні стелс-літаки. Проте технології малопомітності в нього закладені. Винищувач буде інтегрований в бойові інформаційні системи та оснащений трьохстійковим шасі для бетонних аеродромів.

181024 6pokolenie 2

Французький безпілотний винищувач оснащений двома двигунами, що мають забезпечити йому максимальну потужність і швидкість. Проте, як випливає з інформації поданої Dassault Aviation, на реалізацію проекту піде від 15 до 20 років, тому побачити французький винищувач шостого покоління можна буде нескоро.

«Франція і Німеччина домовились про вимоги до нового літака. Він буде адаптуватися під нові загрози та користуватися в бою штучним інтелектом. Демонстратор планується побудувати до 2025 року» – розповіли в компанії Dassault Aviation.

 

defence-ua

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють