Зв'яжіться з нами

НАТО

Естонія провела масштабні військові навчання: відбивали вторгнення східного сусіда

Опубліковано

від

В Естонії закінчилися найбільші в історії країни навчання, за легендою яких ополчення і армія Естонії разом із союзниками по НАТО відображали вторгнення розташованої на схід держави під назвою Муриниус та її сателітів.

Про це пише Бі-Бі-Сі.

Заключна фаза 12-денних навчань Siil-2018 (“Еж-2018”) проходила на південно-сході Естонії, поблизу кордону з Росією.

“Згідно зі сценарієм, на схід від нас знаходиться держава Муриниус, яке захотіло політично, економічно, а також військовим шляхом утвердитися на території Естонії і Латвії, Естонія і Латвія об’єднують сили, і до них на допомогу прибувають союзники, щоб протистояти цьому”, – так в телеінтерв’ю описав легенду навчань перед їх початком начальник оперативного управління Сил оборони Естонії полковник Арон Кальмус, додавши, що легенда була розроблена союзниками Естонії з НАТО.

У перші кілька днів естонське добровільне ополчення Кайтселійт (Союз оборони) та армія відпрацьовували, зокрема, мобілізацію і розгортання частин з участю резервістів.

“Здатність Сил оборони відповідати на неконвенціональні загрози і розв’язування проти нас гібридної війни повинна йти в ногу з часом”, – написала прес-служба естонської армії на свій сторінці в Facebook, підбиваючи підсумки навчань.

Всього в навчаннях, як повідомляють естонські військові, взяли участь 13 тисяч осіб. У Siil-2018 брали участь дислокований в Естонії британський батальйон, підрозділb з США, Німеччини, Канади, Бельгії та інших країн НАТО, авіація Польщі, Британії, США і Франції, а також дві роти і військові медики з країн, що не входять в НАТО, але тісно співпрацюють з альянсом – Швеції і Фінляндії.

ukrinform

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють