Зв'яжіться з нами

Озброєння

Данилюк назвав пріоритет держави в оборонній галузі

Опубліковано

від

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк і міністр оборони Степан Полторак взяли участь у випробуваннях реактивної системи залпового вогню “Вільха”, під час яких Данилюк зазначив, що питання підвищення бойового потенціалу Збройних сил є одним із найважливіших для РНБО України.

“Разом із міністром оборони Степан Полторак беру участь у випробуваннях ракетного комплексу “Вільха”: вона вражає, у всіх сенсах. Розвиток і прийняття на озброєння сучасної ракетної техніки є державним пріоритетом. Силу поважають”, – написав Данилюк в Facebook.

Секретар РНБО України нагадав, що Рада прийняла низку рішень по забезпеченню якнайшвидшого прийняття на озброєння і постачання сучасного та ефективного ракетної зброї для армії, і це потрібно реалізовувати.

Оперативний штаб РНБО України у свою чергу повідомив, що державні випробування модернізованих ракет “Вільха-Р” пройшли на півдні Одеської області. Під час випробувань ракети підтвердили відповідність характеристик виробу, які задані в тактико-технічному завданні.

Як повідомлялося, 23 травня в Одеській області відбулися успішні випробування ракет із збільшеною дальністю дії “Вільха-М” і модернізованих ракет із касетної бойової частини “Вільха-Р”. Тоді ж міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що Міноборони планує вийти на державне випробування цих ракет з серпня по жовтень 2019 року.

Серійне виробництво реактивного комплексу залпового вогню “Вільха” почалося наприкінці грудня 2018 року, модернізована “Вільха-М” здатна вражати ціль на відстані майже вдвічі більшою того, що доступно зброї, що перебуває на озброєнні ЗСУ в даний час. Керовані ракети “Вільхи” вражають ціль на відстані 70 км, модернізованої РСЗВ “Вільха-М” – на відстані 130 км.

Зазначимо, РСЗВ “Вільха” створена на основі модернізованої радянської РСЗВ 9К58 “Смерч”, вона є новим поколінням “Градів”. Система розміщена на шасі КрАЗ і оснащена кабіною на п’ять місць. Маса – майже 20 тонн, максимальна швидкість – до 85 км/ч.

dt.ua

Реклама

Зараз обговорюють