Зв'яжіться з нами

Новини Європи

Британский авиасалон Фарнборо запретил РФ выставлять свою военную технику

Опубліковано

від

Организаторы авиасалона Фарнборо, который проходит в Великобритании, запретили России выставлять продукцию военного назначения на выставке в 2018 году.

Об этом в интервью Интерфаксу заявил заместитель директора Федеральной службы по военно-техническому сотрудничеству России Анатолий Пунчук.

По его словам, решение о запрете на демонстрацию на салоне российской продукции военного назначения вынес оргкомитет Фарнборо.

Фарнборо один из крупнейших в мире авиасалонов, проходит раз в два года в Великобритании на аэродроме близ города Фарнборо (графство Хэмпшир). Организатором является Society of British Aerospace Companies (SBAC).

В 2018 году авиасалон пройдет с 16 по 22 июля.

nv.ua

Реклама
Коментарі

Новини Європи

Швеція переводить винищувачі на біопальне

Опубліковано

від

Від

За темпами впровадження і використання альтернативних, енергозбережних та «зелених» технологій Швеція входить до трійки лідерів у Європі. Країна переробляє практично всі власні тверді побутові відходи та навіть імпортує їх з інших країн. Однак така робота не обмежується цивільним сектором.

У рамках програми Євросоюзу з підвищення екологічності збройних сил, яка передбачає поступовий перехід до альтернативних джерел енергії, Швеція планує перевести на біопальне літаки ВПС. Минулого року міністерство оборони Швеції спільно з британською компанією GKN Aerospace провели спочатку наземне тестування, а згодом і випробний політ винищувача JAS-39 Gripen, заправленого виключно біопальним.
При цьому в двигун винищувача не було внесено жодних конструктивних змін. У польоті двигун бойового літака працював штатно.

До баків Gripen на час випробного польоту заливалося біопальне, що за своїми якостями повністю відповідає традиційному авіагасу. Воно виготовляється з очищенних спиртів і жирних кислот, після чого проходить додаткову каталітичну термічну обробку для поліпшення його характеристик до необхідного рівня.

Інф. «НА»

na.mil.gov.ua

Продовжити читання

Новини Європи

Российские вояки без опознавательных знаков перекрыли трассу в Беларуси, заброкировали людей и проводят “учения”. ФОТО

Опубліковано

від

Від

В социальных сетях появилась информация о странных действиях ВС России в Беларуси.

Очевидцы пишут, что армейские подразделения РФ перекрыли трасу Минск-Барановичи. В районе населенного пункта Береза размещены подразделения БПЛА. Официально — это учения

На опубликованных фото видна военная техника, армейские автомобили.

“Странности: солдаты без опознавательных знаков, номера техники закрашены, в эфире — тишина. Местных жителей не выпускают из населенных пунктов”.

Населенный пункт Береза расположен в около 100 км от украинской границы.

sprotyv.info

Продовжити читання

Новини Європи

ССО Білорусі та ВДВ РФ готуються до “ведення миротворчих дій в буферній зоні”

Опубліковано

від

Від

До Ульянівська (РФ) для участі в спільних батальйоно-тактичних навчань ВДВ ЗС РФ та ССО ЗС РБ прибув білоруський контингент, тема навчання “Підготовка російсько-білоруської батальйоно-тактичної групи в миротворчих діях. Ведення миротворчих дій в буферній зоні“, повідомляє МО Білорусі

Ці військові маневри відбуваються на фоні обговорень із залученням миротворчих сил західних країн на окуповану частину Донбасу.

В складі групи від Білорусі – офіцери управління ССО, активна фаза цих маневрів відбудеться з 19 по 22 березня.

mil.in.ua

Продовжити читання

Зараз обговорюють