Зв'яжіться з нами

НАТО

Американские аналитики спрогнозировали, как бы действовала Россия в войне со странами НАТО

Опубліковано

від

Ничто не указывает на желание России разрешить конфликт с противником почти равным, или равным ей по силе военным противником, а лидеры России понимают неблагоприятные обстоятельства, с которыми их страна столкнулась бы в случае длительного конфликта с соперником, подобным НАТО.

Об этом говорится в публикации аналитической американской компании RAND, которая специализируется на вопросах обороны и национальной безопасности США, передает “Голос Америки”.

По мнению авторов публикации, конфликт России с США, одной из стран Европы или Китаем мог бы возникнуть “или вследствие недоразумения, или в случае изменений во главе страны, в результате которых к власти пришла более агрессивная, менее осторожная группа политических или военных лидеров в любой из указанных стран”.

На случай такого конфликта в Rand предлагают выкладку ведущих характеристик способа ведения вооруженными силами России боевых действий против равного или почти равного военного противника.

Конечной страховкой системы управления эскалацией военного конфликта для России является ее арсенал тактического и стратегического ядерного оружия

“Россия надеется защитить свою территорию и избежать прямого столквновения с равным или почти равным по силе военным противником с помощью оборонительных систем и ударных вооружений с расширенным ударным радиусом”, – считают аналитики.

“Принимая во внимание слабость неядерных вооруженных сил России в длительном противостоянии с равным или почти равным военным противником, Россия попытается использовать стратегию непрямых действий и асимметричные ответы в разных измерениях ведения боя с целью наверстать вероятный дисбаланс. Россия будет стремиться быстро положить конец конфликту, прибегая к ряду мероприятий, направленных гарантировать контроль за динамикой эскалации”, – говорится в публикации.

“Россия имеет ограниченное количество средств для нанесения точного неядерного удара, которые могут быть использованы против ключевых операционных и стратегических целей, особенно тех, которые находятся в постоянных, известных местах дислокации”, – также отмечает анализ компании RAND.

sprotyv.info

Реклама
Коментарі

НАТО

До Латвії їдуть півтисячі канадських військових

Опубліковано

від

Від

До Латвії із Канади вирушили 450 військових, які заступлять до виконання завдань із оборони східного флангу НАТО в рамках операції НАТО «REASSURANCE».

Про це повідомили Укрінформу в міністерстві оборони Канади.

«Після місяців тренувань та підготовки близько 450 членів Збройних сил Канади вирушили до Латвії, аби замінити канадських військових, які беруть участь в операції REASSURANCE», – заявили у Міноборони.

У відомстві додали, що цей крок підтверджує «готовність Канади долучитися до зусиль НАТО із стримування та оборони від потенційних супротивників заради підтримки глобальної стабільності».

«Бойова група НАТО є складовою оборонної та пропорційної реакції на чинну безпекову ситуацію у регіоні», – наголосили у Міністерстві оборони.

Зазначимо, що очолювана Канадою бойова група НАТО у Латвії складається із тисячі військовослужбовців та техніки із Албанії, Італії, Польщі, Словенії та Іспанії.

Нагадаємо: під час саміту НАТО у 2016-ому Канада погодилася надіслати свої війська разом із технікою до Латвії та очолити багатонаціональний батальйон, який перебуватиме у Прибалтиці з метою стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина та Великобританія, які розгорнули свої війська у інших прикордонних із Росією державах-членах Північноатлантичного альянсу.

ukrinform.ua

Продовжити читання

НАТО

Батальйон НАТО в Литві посилюється французьким підрозділом

Опубліковано

від

Від

На військову базу Рукла у Литві в рамках ротації у багатонаціональному батальйоні НАТО приєднаються 250 французьких солдатів з танками Leclerc та бронетранспортери VBCI у січні, повідомило у понеділок Міністерство оборони Литви.

Командування цим підрозділом здійснює Німеччина, також там знаходяться військові з Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Норвегії. На початку грудня до служби у батальйоні долучився підрозділ з Хорватії.

З Хорватії прибуло 181 війсковослужбовців та 13 БТР Patria зі складу 1 гвардійської механізованої бригади “Тигри”.

Після приєднання французів, міжнародний батальйон НАТО в Литві нараховуватиме понад 1200 солдатів.

mil.in.ua

Продовжити читання

НАТО

НАТО показало запис перехоплення російських винищувачів над Балтією

Опубліковано

від

Від

Місія НАТО, що бере участь в охороні повітряного простору Балтії, опублікувала відео двох перехоплень російських винищувачів Су-30.

Про це повідомляє “112.ua”.

“Перехоплення – це звичайне явище, і пілоти ВПС США регулярно проводять їх безпечно і професійно”, – йдеться у публікації.

На відео на позначці 1 хв 39 сек. знято перехоплення двох російських літаків Су-30 в міжнародному повітряному просторі близько Балтії, яке відбулося 23 листопада 2017 року. Перехоплення було розпочато, оскільки російський літак не передавав відповідні коди, необхідні для контролю руху в повітрі, і не мав плану польоту.
Читайте також: Пентагон звинуватив РФ у свідомому порушенні угоди про польоти над Сирією

З другої хвилини на відеозаписі можна побачити ще одне перехоплення російських винищувачів у міжнародному повітряному просторі над Балтією, яке відбулося 13 грудня 2017 року. Перехоплення відбулося з тієї ж причини, що і попереднє.

ukrinform

Продовжити читання

Зараз обговорюють