Зв'яжіться з нами

Озброєння

Airbus представляє нову версію гелікоптера H-145

Опубліковано

від

Компанія Airbus Helicopters представила нову версію свого двомоторного легкого гелікоптера H145 на міжнародній виставці Heli-Expo 2019 в Атланті, США.

Останнє оновлення передбачає оснащення H145 5-лопатевим основним гвинтом. Максимальна маса зльоту збільшена до 3800 кг, а корисне навантаження тепер еквівалентно вазі порожньої машини, повідомила компанія у понеділок.

Нова конструкція головного ротора полегшить експлуатацію та технічне обслуговування, а зменшений діаметр дозволить H145 працювати в обмежених місцях. Гелікоптер оснащений бездротовою системою зв’язку, що забезпечує безперебійну та безпечну передачу даних.

Сертифікація EASA планується на початок 2020 року, перші поставки відбудуться у кінці року. Оновлення буде запропоновано поточним операторам H145, як варіант модернізації.

Гелікоптер оснащується двома двигунами Safran Arriel 2E з повнофункціональним цифровим керуванням та цифровою авіонікою Helionix, що включає 4-осьовий автопілот, який підвищує безпеку і зменшує навантаження на пілота. Також гелікоптер має низький акустичний слід.

Нагадаємо, що 24 гелікоптера H145 повинні надійти на озброєння Державної прикордонної служби України в рамках угоди щодо придбання 55 гелікоптерів Airbus для МВС України.
ukrmilitary

Реклама
Коментарі
Реклама

Зараз обговорюють